Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyWed Aug 19, 2009 9:15 am

Postavila jsem se na nohy a sklepala ze sebe omítku.Zaklepala jsem hlavou abych odehnala ty hvězdičky kolem mé hlavy .Krátkým rozeběhem sem se odrazila od země a ve skoku zaůtočila na sádelníka.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyWed Aug 19, 2009 1:36 pm

Uřizla jsi mu ruku
Ty bezvěrče, brzo zemřeš otočil se a druhou rukou se po tobě ohnal ale minul se
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 20, 2009 3:08 pm

U-u to bylo o fousek.Sklonila jsem se a zaůtočila ze spoda.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 21, 2009 3:22 pm

Calwen musime vyhrat mysli na to Zmrzlina pohar jahodova vanilkova klidne i karamelova buh vi treba cokoladova s destnickem to ti koupim jestli vahrajes zacal jsem fnukat strachy
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 21, 2009 5:23 pm

Pro čokoládovou zmrzlinu udělam vše ,ale dáš mi k ní ten deštníček.Těd do téhle rány dám všechnu moji sílu.......AAAAAAAAAAA sklepu z tebe ten tuk!!!!zařvu na sádelníka a rozmáchnu se po něm.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 21, 2009 6:57 pm

Rozřízla si sádelníka napůlky
Zůstala po něm jen duše
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 21, 2009 7:15 pm

sedla jsem si na zem a vedle sebe položila kosu.Je po všem.oddechla jsem si.Blue Stare je po všem a máš malé občerstvení.stěží sem se usmála.Jsem nějaká ospalázívla jsem a oči se mi začaly trochu klížit,ale to ještě vydržím chce to pak hodit dlouhého šlofíka.Jo a abych nezapoměla dlužíš mi tu mrzku s tím deštníčkem.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 21, 2009 7:29 pm

vzal jsem duši a snědl ji
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 EmptySat Aug 22, 2009 11:38 am

Když jste se zmínili o zmrzlině, objevili ste se před Shibusenem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )   Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual ) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: Role Playing Game :: Doplňkové hodiny-
Přejdi na: