Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Čaroděj-Datenshi Immortal

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 4:43 pm

Jméno: Čaroděj-Datenshi Immortal
Věk: 15 let

Shibusen navštěvuje: 3 roky, oficiálně je žákem Shibusenu, ve skutečnosti se tu však schovává před svím starším bratrem Freem a čarodějkami, kterým svou neschopností způsobil v mládí značné škody

Schopnosti: Téměř nesmrtelný (je-li mu useknuta hlava, nebo jeho tělo zničeno(spáleno na popel atd.) umře), soul protection, vrozená magie (jeho živlem je oheň, je však naprostý packal, bez schopnosti své nadání ovládat, nebýt soul protection, které potlačuje jeho vrozenou magii, neustále by v jeho přítomnosti něco vybuchovalo) přeměny zatím schopen není.

Popis: jen o pár let mladší, a přesto se bratrovi téměř nepodobá. Vysoký, hubený s dlouhými, černými vlasy zakrývajícími jeho nelidsky tvarované uši a černýma očima očima.

Charakter: flegmatik, neschopný packal, který není schopen nic udělat pořádně, nebýt jeho nesmrtelnosti, už dávno by byl vlastní vinou mrtví, v podstatě nemá žádné přátele, jestli něco, tak lidé v jeho přítomnosti propukají v záchvaty smíchu a proto se jich straní

Zbraň: Ramaru

Životopis: Datenshi se narodil jako poslední dítě v klanu Immortal, těsně před tím, než byl klan zničen lidmi ze Shibusenu. O jeho výchovu se tedy staral jeho poněkud nespolehliví bratr. Ten ho okamžitě uvrhl do světa násilí a boje o přežití, ve kterém si neschopný "čaroděj" připadal mrně řečeno ztracený. Jeho bratr ho neuznával, čarodějky a čarodějové jím pohrdali, a tak když nešťastnou náhodou tři z nich zabil, nezbylo mu nic jiného, než utéct, utéct a schovat se tam, kde by ho ti co si přejí jeho smrt nenašli. Schovat se v Shibusenu.

Obrázek: netuším jak se tu vkládají, takže jednoduše: viz. Avatar


Naposledy upravil Nernam dne Fri Apr 10, 2009 4:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 4:47 pm

Téměř nesmrtelný viem za ma nic do toho, ale neni to troacha prehnane?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 4:49 pm

Shinan napsal:
Téměř nesmrtelný viem za ma nic do toho, ale neni to troacha prehnane?
hmmmm, taky sem mohl být jako starší brácha uplně nesmrtelný, to by se ti líbilo víc? podle mě to není přehnané, vzhledem k tomu, že mám jen mírně zrychlenou regeneraci, jen prostě umírám hodně, hodně pomalu a obtížně, pokud mi teda neusekneš hlavu, nebo jinak nepoškodíš mozek, či nezničíš mé tělo. V podstětě na mě stačí jediný zásah do hlavy a zkončil jsem
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 4:52 pm

Někdo takový přeci existuje ne?...Nesmrtelnost není všechno..
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 4:54 pm

vheryn napsal:
Někdo takový přeci existuje ne?...Nesmrtelnost není všechno..
ovšemže není
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 4:56 pm

ale aj tak si myslim ze to je somarina:) lebo to je cudne...skoro nesmtelny, myslim ze ani v soul eatrovi nikdo taky neni, moc prehnane...potom to kus kazi hru, kde sa ta nikto nemoze ani doktnut a nekdo je neprekonatelny
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 4:58 pm

Shinan napsal:
ale aj tak si myslim ze to je somarina:) lebo to je cudne...skoro nesmtelny, myslim ze ani v soul eatrovi nikdo taky neni, moc prehnane...potom to kus kazi hru, kde sa ta nikto nemoze ani doktnut a nekdo je neprekonatelny
v Soul Eaterovi nikdo takoví není???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a co můj starší brácha, vlkodlak Free, který ukradl oko čarodejnici, ten se nepočítá? Pokud vím, probodli ho, rozsekali ho, zastřelili ho a on stále ještě čiperně běhá po světě Laughing navíc já nejsem nepřekonatelný, stačí jen poněkud pečlivě zamířit, nebo chvíli počkat až se zlikviduji svou neschopností sám
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 5:00 pm

to je pravda:) ale to je jednine, nesmrtelnost, inak je dost slaby carodej, sak sa seba zamrazil, prepichol sa a tak dalej:D:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 5:03 pm

Shinan napsal:
to je pravda:) ale to je jednine, nesmrtelnost, inak je dost slaby carodej, sak sa seba zamrazil, prepichol sa a tak dalej:D:D:D:D:D
inu, on sám řekl, že pochází z klanu Immortal, já jsem jeho mladší a o dost slabší brácha, za prvé jsem v jisté míře smrtelný, za druhé nemám to jeho speciální oko, takže mě magie neposlouchá vůbec a za třetí, neumím se ještě ani proměnit, navíc jsem schopen na naprosto rovném chodníku zakopnout o vlastní nohu a zlomit si vaz, takže myslím že já neporazitelný rozhodně nebudu Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 7:27 pm

stebou bych bojovat nechtěl ne že bych měl strach ale ty by ses sam rozdrtilxD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal EmptySun Mar 29, 2009 7:32 pm

ts. to je jen čistá závist
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čaroděj-Datenshi Immortal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaroděj-Datenshi Immortal   Čaroděj-Datenshi Immortal Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čaroděj-Datenshi Immortal
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» čaroděj-Dandalf the Norris
» Čaroděj Reizo Haruka (2.Char)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Characters-
Přejdi na: