Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 10:30 am

lol!

Cesta probíhala beze slova....

Vesnička

dorazili jsme za tmy
nikde nikdo, všude ticho, žádné světlo
Máme ho najít nebo nás najde sám?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 3:59 pm

Mám celkem dobrej plán jak se nechat najít... prostě si zalezem tady to té opuštěné chatky a rozděláme si oheň řekl jsem
Ve zkutečnosti jsem si ale chtěl ohřát buřty co jsem měl v batohu
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 4:19 pm

Velice dobrej nápad..... aspoň si ohřeju ty moje špekáčky
Okej provedem to
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 4:21 pm

Mod sekery popadl jsem sekeru a rozmlatil stul na třísky a vystřelil do nich paprskem
Během par vteřin byl na zemi ohýnek
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 5:16 pm

sedl jsem si
Hmmmmm.... nechceš cveka? zeptal jsem se s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 5:30 pm

pssst
Slyšíš to?
řekl jsem a zapolouchal se
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 7:18 pm

myslíš to šustění???


Naposledy upravil Narrator dne Tue Apr 28, 2009 7:52 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 8:25 pm

Přesně to myslím... řekl jsem
Pak jsem vykřikl
Mod dýky chytil sem dýku
Dřevěna stěna se prořízla a tam se objevil nějaký kluk s mečem v ruce... ale toho jsem znal, chodil s nám do Shibusenu...
Než jsem stačil cokoliv udělat vrhl se na nás
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 7:53 am

není náhodou ze Shibusenu? vyslal jsem otázku k Kyoyovi
vyhyli jsme se ráně a zaútočili
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 3:32 pm

To teda sakra je, sedává ve škole o dvě lavice níž... řekl jsem, když jsem odrazil jeho ránu. Jeho rána byla ale dost silná a hlavně pro mou zbraň překvapivě bolestivá. Ohnal jsem se po něm dýkou, ale uskočil
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 5:15 pm

Arrrghhhh!!!!!! To bolelo!!!!
HEJ ŠMEJDE KDO JSI?????
zařval jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 5:58 pm

Já jsem vaše smrt řekl a zvedl hlavu. Měl na obličeji zvláštní černé tetování. Zvedl proti nám svou čepel po které proběhli černé blesky. CHCÍPNI vykřikl jsem a vypálil po něm paprsek. Čepel jeho meče ho vstřebala
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 8:17 pm

ku..a!!!! vykřikl jsem když jsem schytal další ránu
Do něj!!
vykřikl jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 9:41 pm

Zaútočil jsem ještě 2x, pokaždé jsem cítil, jak e Narrator zachvěl bolestí... tohle nemělo cenu, leda bych ho chtěl zabít
Co budeme dělat? vykřikl jsem, když jsem asi dvěma úderům uhnul, abych si nezranil zbraň
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyWed Apr 29, 2009 7:53 am

Jáááu!!!
Souznění duší?????
navrhl jsem v bolestech
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyWed Apr 29, 2009 10:11 am

Nemám námitek
TAMASHI NO KJOME
vykřikl jsem
Mod sekery dodal jsem a začal kolem sebe máchat obrovskou sekerou
Nárazy ted boleli o dost méně, nepřítel začal ustupovat
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyWed Apr 29, 2009 5:42 pm

Uvolnil jsem veškerou sílu a obrovská sekyra se spojila, a vytvořila obrovský měsíc ( celÿ, né půlku Smile )
DO NĚJ!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyWed Apr 29, 2009 7:53 pm

Odrážel naše útoky, jeden za druhým
Tohle nemá cenu, akorát tě zabiju... vykřikl jsem na Narratora
Nevím jak to dělá, ale zraňuje tě... dodal jsem
Teleportnul jsem se za něj a vrazil do něj svou frekvenci

Objevili jsme se v temném lese, nebe bylo černé, bez hvězd a měsíce, všude se táhly temné pavučiny. Vypadalo to jak v temném snu. Všude bylo absolutní ticho. Běhal mi mráz po zádech
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyThu Apr 30, 2009 8:00 am

Kde. Kde to jsme? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyThu Apr 30, 2009 12:53 pm

No... můžu jen hádat, ale myslím si, že jsme uvnitř nepřítele a že našim nepřítelem, je prokletá čepel... řekl jsem
Ať už jsme kdekoliv, tak to není náš svět, takže musíme být opatrní řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyThu Apr 30, 2009 4:13 pm

podle těch čmáranic na ksichtu uživatele jsem si to myslel..... řekl jsem a rozhlížel jsem se po okolí
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyThu Apr 30, 2009 6:00 pm

Prima... mohl si to říct, než jsem ho praštil svou frekvencí... řekl jsem naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyFri May 01, 2009 10:35 am

vypadáš chytřeji než já tak sem si myslel že si to uvědomíš řekl jsem abych ho naštval
Jak odtud? zabít ho zevnitř? dát bitku tady?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptyFri May 01, 2009 12:34 pm

Uhm... nejspíš ho musíme porazit tady... ale bude tu mnohem silnější... jinak jak se cejtíš? Nezranil tě? pronesl jsem zmateně
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 EmptySat May 02, 2009 9:42 am

Hmmm vidíš....venku to bolelo ale tady......... řekl jsem nejistě
Nic...jen modřiny.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Uživatel - Kyoya (Nawaki)
» Bažina zouflaství (Kyoya & Narrator)
» Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: