Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySat May 02, 2009 1:25 pm

Pomalu jsem našlapoval černým lesem. Všude bylo strašidelné ticho
Ten šmejd tu někde přece musí bejt...
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySat May 02, 2009 1:30 pm

Nerad, ale souhlasím řekl jsem a rozhlížel jsem se
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySat May 02, 2009 3:14 pm

Najednou se nepřítel zčistého nebe objevil před námi, ale ihned zmizel. Otočil jsem se, jen abych ho zahlédl jak zase mizí
Mod katany řekl jsem a připravil se. Zavřel jsem oči
Prásk. Vykryl jsem utok nepřítele na svoje záda. Než sem se stačil otočit zmizel, objevil se předemnou, podrazil m nohy a opět zmizel
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySun May 03, 2009 9:27 am

spadli jsme na zem
dobrý? zeptal jsem se hajzl jeden rychlej......
musíme něco udělat
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySun May 03, 2009 11:14 am

Jsem nakloněn objektivním návrhům, ale "něco" zní dost neurčitě... řekl jsem zatímco jsem se sbíral se ze země. Nepřítel byl už zase pryč
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySun May 03, 2009 11:19 am

hmmm..... může byt za stromama...nebo v zemi...nebo nad námi? vidíš jeho duši? zeptal jsem se

hmmm...asi ne když jsme v něm uvědomil sem si hned
co takhle tu trochu zatopit? navrhl jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySun May 03, 2009 11:50 am

Pokrčil jsem rameny
Hádám, že tím se nic nezkazí řekl jsem a pročísl stromy paprksem
všude vyskočily malé plamínky
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySun May 03, 2009 12:13 pm

už je tu teplo řekl jsem, je to dobré

5min
slyšíš to? šustilo křoví
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptySun May 03, 2009 8:30 pm

No přes praskání dřeva v hořícím lese se špatně slyší... poznamenal jsem a radši zpozorněl
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:32 am

chjo..... povzdychl jsem si a poslouchal dál jestli něco neuslyším.
Někdo tam je.....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 10:34 am

Najednou se plameny rozevřely a po spálené zemi majestátně přišel náš nepřítel. Na sobě měl černou zbroj a korunu
Opovožili jste se vniknout do mě a za to vaše duše patří mně řekl a namířil na nás mečem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 5:42 pm

To si myslíš řekl jsem, ale sám sem nepochopil jak jsem to mohl říct
Proměnil jsem se na katanu a dopadl to Kyoyovi ruky.
Útočíme !
Vypadá jak nějaká princezna vesmíru
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 6:20 pm

Náš nepřítel se jen pousmál a najednou stál před námi v útočné pozici. Jen tak tak se mi podařilo vykrýt jeho úder. Další dva útoky jsem vykryl spíš náhodou. Tohle nepůjde... je moc rychlej vykřikl jsem Koukej vymyslet nějakej plán... řekl jsem a zaútočil jsem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 6:28 pm

To? Nenene....... mohlo by to při nejlepším vyjít, nebo zabít nás oba dva myslel jsem si
TAMASHI NO KJOME!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 6:35 pm

Fajn...
TAMASHII NO KJOME katana se zvětšina a roztáhla
Zvedl jsem hlavu, katanu za zády, a vyskočil dopředu. Začali sme se mlátit Katanami. Pořád sme ale nebyli dost rychlí
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 6:43 pm

Dostávali jsme čím dál víc ran
Takhle to dál nejde....
Šlo by ti to líp s dvěma zbraněma?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:03 pm

se dvěma? zeptal sem se nevěřícně
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:04 pm

neptej se tak blbě vykřikl jsem když mě zasáhli prostě odpověz
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:10 pm

Děláš si srandu? Se dvěma bych ho zničil během sekundy... řekl jsem a sotva uskočil před další ranou
Jestli to umíš tak ale fofrem, protože jsem dost utahanej...
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:12 pm

umim ale je docela realna šance že nás to zabije podotkl jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:15 pm

A když to neuděláš tak to bude jistě lepší.... že? Takže makej řekl jsem mírně naštvaně, protože mě vyčerpávalo soustředit se, bojovat a mluvit
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:21 pm

Zavřel jsem oči a pekelně se soustředil
Katana začala strašně pálit.
koncentrace,koncentrace

otevřel jsem oči
duše se zvětšila
TECHNIKA RODU TAMARASHI : ROZDVOJENÍ DUŠE
duše se rozdělila
Katana začala zářit, pak zní vyletěl paprsek kolem Kyoyovi ruky a sformoval druhou katanu.


Ty vole.....
byl jsem rád že žiju
Tak...do něj
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:23 pm

Do psí dělohy... vykřikl jsem, když mi katana pálila ruku
Sevřel jsem jí křečovitě a popadl tu druhou
Tomu říkám změna... vykřikl se a přešel do protiútoku
Obě katany se míhali sem a tam, citíl sem jak se chvějou, muselo to bejt vyčerpávající
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:26 pm

sotva sem se držel
možná...bysme mohli zkusit souznění duší navrhl jsem úplně dodělaně
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 EmptyMon May 04, 2009 7:31 pm

Nechci tě zabít... musíme to zvládnout bez něj řekl jsem a skřižil jsem s ním čepele před sebou. Přetlačovali sme se
Nepřítel se usmál
Zbav se ho, a používej radši mě... nabídnu ti moc, kterou nemůžeš odmítnout řekl mi prokletý meč
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)   Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Uživatel - Kyoya (Nawaki)
» Bažina zouflaství (Kyoya & Narrator)
» Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: