Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)

Goto down 
+8
Narrator
Shinan
Nyori
Gantok
Nibori-Reizo
Rurichiyo
Nawaki
Raiden_cz
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
AutorZpráva
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 11:37 am

Ve světě zuří boj. Čarodějky se začli organizovat a hromadně napadat shibusen. V jeho nitru je totiž skrito ještě jedno tajemství.


Naposledy upravil Raiden_cz dne Fri Mar 13, 2009 10:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 2:23 pm

Shibusen

Další nudná hodina... Kdo tohle má pořád vydržet říkal jsem si, když začala dnes už pátá hodina. Radši bych se účastnil misí, ale jak, když nemám žádnýho uživatele? K čertu s nima dal jsem si nohy na stůl a ponořil se do světa snů
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Shibusen - Boj o život a o smrt   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 3:01 pm

Hmm, 5.hodina....a půlka třídy na misi! Jenom já zas tady trčim a poslouchat Steina! -_-" řekla sem si vduchu a koukala po poloprázdné třídě. Téměř všichni byli neuvěřitelně znudění a vůbec nedávali pozor. Vytáhla sem si z batohu tužku a papír a začala něco kreslit ^-^
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 3:07 pm

Shibuzen - Akademie

Ze spánku mě probrala rána, když Stein upadl ze židle
Jak jsem říkal, uživatelé kteří si nenajdou zbraně a obráceně pro nás nemají užitek, takže ti, kteří to nezvládnou do konce týdne budou vyhozeni z akademie řekl a zakroutil kolečkem, které mu koukalo z hlavy
Hrklo ve mně. Jak vyhozen.... blesklo mi hlavou
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 3:12 pm

Shibusen

Vyhozen? To nemyslíte vážně? Vykřikl jsem na celou místnost. To není fér. Nemůžu za to že s nikým nedokážu sladit duševní frekvenci
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 3:16 pm

Shibusen

Steinovi se podivně zalesklo v oku. Máme tu víc než dost zbraní, asi jste nezkoušel všechny. Každopádně beze zbraně jsou vaše možnosti nasazení velice omezené a já si nemohu dovolit ztrácet s takovými lidmy čas řekl a jakoby nic přešel zase k výuce
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 3:37 pm

Shibusen

Já si vystačím i beze zbraně. Odfrkl jsem si, když v tom se na mě stein podíval vražedným pohledem. No dobře, tak mi někoho dohoďte.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 3:46 pm

Shocked Do tejdne??? To si děláte srandu! Jak...jak...-_-" Nemůžu bejt vyhoená ze Shibusenu kvůli nějakýmu magorovi s kolečkem v hlavě! Myslela sem si a založila naštvaně ruce a nasadila vražednej pohled.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 3:47 pm

Shibusen

Klidně vám někoho "dohodím" ale až s ním nebudete moci sladit svou frekvenci tak za mnou nechoďte. Proto vám rád, abyste si jí našel sám... řekl Stein
Tsche odfrknul jsem si dost hlasitě. Jako bych potřeboval uživatele... řekl jsem si pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 5:56 pm

heh ja a byt vyhozen kvuli uživateli? to je opruz. doufam že tu je nějaky uživatel co mě dokaže použit nerad bych odsud vyletěl kvuli uživateli. řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 6:11 pm

Shibusen

Tak a to vše pánové a dámy. Dneska rozchod. A do tejdne mi dejte vědět, jak jste se zpárovali řekl Stein a odkopl se od stolu. CEstou ke dveřím se mu ale židle zadrhla o práh a Stein se rozplácl na zemi

Po hodině jsem zůstal sedět zadumaně na židly. Teba nějakej uřivatel bude potřebovat katanu
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 6:25 pm

Shibusen

Vylétl jsem ze třídy. Musím se naučit vypustit svou duševní frekvenci. Zaběhl jsem do lesíku za městem. Chvilku sem se soustředil a bum. Udeřil jsem do stromu. Bohužel se nic nestalo, jen se ten strom trošku naklonil. Sakra
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 6:38 pm

Vklidu sem odešel ze třidy jako by se nic nestalo na basketbalovem hřišti sem si sedl na lavičku a začal přemišlet jak bych sem si měl sehnat pro mě vhodneho uživatele
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 6:46 pm

Před akademií

Uskočil jsem stranou. Vedle mě pukla podlaha. Holka i se svojí dykou skočila proti mě. Ruka se mi proměnila na čepel a vykryl jsem úder. Tsche... nepotřebuju žádný uživatele... ohnal jsem se a skopl jí na zem a přiložil jí čepel ke krku. Další duel jse vyhrál. Sám a bez uživatele... ten Stein toho nadělá
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 7:05 pm

Les za Death City

Znovu jsem se soustředil. Napřahl jsem se. Aaaaaaaaarrrrrgh. Udeřil jsem do stromu a v tom okamžiku jsem uvolnil duševní frekvenci. Strom už trošku prasknul. Sakra pořád to není ono.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 7:14 pm

postavil sem se z lavičky a šel směrem k lesu kde jsem narazil na na někoho z akademie heh co to tu blbneš? si misliš že ten strom rozdrtiš? začal sem se smat a sedl jsem si na zem odkud sem sledoval jak se snaži.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Před Akademií   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 7:31 pm

Ve třídě sem zůstala poslední a cestou před akademii sem uviděla svýho spolužáka (zbraň ^-^) jak zrovna porazil jednu holku. Šla sem knim trochu blíž abych pořádně vše viděl a a lsyšela, ale pak si mě Nawaki všimnul a vražedně se namě podíval, jako bych za něco mohla. Totálně sem ztuhla a nevěděla co mám říct Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:07 pm

Les za Death City

Jen se směj. Odfrkl jsem si. Znovu jsem se soustředil. Teď nebo nikdy. AAAAAaaaaaaaarrrrrgh. Čas jako by se zastavil. Ozvala se obrovská rána. Ze stromu zbyli jen třísky. Léta dřiny se konečně vyplatila.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:13 pm

Shibusen

To bylo co? řekl jsem nějaký holce co na mě divně koukla a bez dalších slov jsem kolem ní prošel. Mezitím jsem si zase vrátil ruku do původního stavu
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:14 pm

Co to bylo? A ta frekvence...přemejšlela sem, když se z malého lesíka za městem ozvala rána a najednou bylo všude kolem tolik té frekvence. ´plně sem zapoměla na Nawakiho a rozběhla se směrem k lesu abych ukojila moji zvědavost. Tam sem spatřila dva spolužáky. Jednoho sedícího na zemi a druhýho stojícího u, no jak to nazvat, u zbytku stromu XD.
,,Co to tady vyvádíte?!" zeptala semse spolužáků.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:21 pm

Les za Death City

Tohle mě taky zaujalo. Rozeběhl jsem se tam. Bylo tam překvapivě živo.
Co to tady vyvádíš? Dřevorubce?
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:26 pm

Les za Death City

Na ústech se mi objevil úsměv. Dokázal jsem to. Začal jsem skákat kolem všech. Já to dokázal.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:28 pm

postavil jsem se a zatleskal jsem heh slušna rana docela si nasebe spustil pozornost to se povedlo
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:30 pm

Les za Death City

A to mělo bejt co? Dost trapný řekl jsem
Přišlo mi to dost trapný... kácet stromy rukama...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) EmptySat Feb 28, 2009 8:35 pm

"No, to je teda hustý" řekla sem a přitom zvedla otráveně levé obočí.
,,S takovou frekvencí si přišel až teď an to, jak ji vypouštět???" o-O zeptala sem se našeho dřevorubce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 22Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: