Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)

Goto down 
+8
Narrator
Shinan
Nyori
Gantok
Nibori-Reizo
Rurichiyo
Nawaki
Raiden_cz
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
AutorZpráva
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:37 pm

a hele co tu děla ten rvač Nawaki sem si řekl a začal jsem se smat heh Nawaki je pravda že to je slabota ale proč mi neřict že se mu to povedlo kdiš se tu snaži jako blb
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:44 pm

Les za Death City

Jo jo moc pěkný... mávnul jsem ledabyle rukou
Co si ten Stein vubec myslí? řekl jsem najednou to co me zkutecne trapilo
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:47 pm

[b]hehe ještě se tim troubou zabivaš? Stein nechape jakou maji ted silu zbraně ale je pravda že vyletět asi nikdo nehce co[i] řekl sem a dival se na zbytek sešlich
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:49 pm

,, No, já vyletět určitě nechci! A jestli ste si všimli, pánové, sme tu v docela dobrým počtu ^-^ 2zbraně a 2 uživatelé" řekla sem s nadějí na přežití v akademii
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:52 pm

hehe to zni zajimavě ale nevim jeslti tady Raiden stakovima schopnostma dokaže zbran jako mě nebo Nawakiho použit řekl jsem a začal jsem se smat
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:53 pm

"No, můžem to zkusit!" mrkla sem na všechny a čekala na nějakou kladnou reakci a trochu nadšení
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:54 pm

Les za Death City

Já jsem nejlepší zbraň široko daleko... pochybuju, že mě bude schopnej použít kdokoliv z akademie... řekl jsem opět svým rize arogantním stylem
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:54 pm

Tobě bych řekněmě i šanci dal ale tady trouba co se raduje že rozdrtil strom na po 3? a ještě na takovy stav no nevim ten by se smoji silou zabyl
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 8:57 pm

Les za Death City

Tak to někdo zkuste. Řekl jsem se a přeměnil jsem se se na dlouhou katanu a dopadl na zem
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:00 pm

Podívala sem se na padající katanu a než dopadla na zem, chytla sem ji do rukou.
,,Nejsi zas tak těžký" usmála sem se a začala přizpůsobovat svoji frekvenci Nawakiho frek.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:03 pm

Les za Death City

Tohle nevypadalo uplně marně. Začal jsem přizpůsobovat svoji frekvenci
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:08 pm

Když už sem se mu přizpůsobila, chytla sem ho pevněji, zaměřila sem si cíl (nějakej velkej starej sloup) a s Nawakim v ruce XD sem se rozeběhla k cíly.
WHAAAAAA!!!
Po zasáhnutí sloupu se rozlinul prach a kkdyž ustoupil, bylo vidět našeho výsledku...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:14 pm

Les za Death City

Sloup stál dál. Pár vteřin jsem zíral co se děje. Najendou se sloup rozpadl na osminy
To nebylo vůbec špatný co? ozvalo se z čepele
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:18 pm

,, no já nevím, já osobně sem spokojená ale ty si přece proti uživatelům?!" zašklebila sem se a vduchu sem byla strašně ráda, že nám to vyšlo a sloup sme rozosminovali XD
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:22 pm

začal sem se smat a tleskat hehe dobra prace vy dva to se povedlo
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:25 pm

já se jen usmála a mezitím se Nawaki přeměnil zpět do lidské podoby
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:26 pm

Les za Death City

No má úcta... nečekal jsem, že to půjde tak hladce řekl jsem a oprašil si kalhoty
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:31 pm

Wow Nawaki uznava Uživatele? heh co se stalo jaksi naněj zapusobila...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:33 pm

"j-já?" ujišťovala sem se na Niboriho otázku a zrudla XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:39 pm

Les za Death City

Uvědomil jsem si co jsem to řekl
Chtěl jsem teda říct, že je to lepší než být vhozen z akademie ne?
řekl jsem rychle abyc neztratil image idiota
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:45 pm

to je idiot sem si rekl ale aspon nebude vyhozeni no ale co ja snad neni ten dřevorubec jedini uživatel beze zbraně
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 10:25 pm

Les za Death City

Já tě dokážu použít, snad. Musíme to aspoň zkusit. Mě se na shibusenu líbí
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 10:38 pm

hmm zajimavy odhodlani ma dost ale bude mu to stacit? dobře dam ti šanci udělaš li ale chybu tak si tě podam změnil se v meč a dopadl na zem
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 10:39 pm

Les za Death City

Zvedl jsem meč. Frekvence jsme měli téměř sladěné. A co jako teď?
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 10:42 pm

heh dobra otazka no skus semnou naněco zautočitodřekl a zasmal se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 22Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: