Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)

Goto down 
+8
Narrator
Shinan
Nyori
Gantok
Nibori-Reizo
Rurichiyo
Nawaki
Raiden_cz
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
AutorZpráva
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 8:37 pm

videl.....pozerala mi do oči, ked majster umiral.....ako maly som stratil pamäť, a cvychovávali ma mnisi v agamunskom káštore. Nebolo nás tam veľa, možno 50 mnichov, doteraz by som vedel o každom jednom rozprávať, a ona ich všetkych zabial, samozrejme nebola sama
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 8:41 pm

Pořád sem s na něj chladně tvářila a nějak se nesnažila se z jeho sevření dostat
a proč mi to říkáš? Já se tě na nic neptala...a ještě mi řekni, co řekneš Washio-kunovi až mě zabiješ a on to třeba zrovna uvidí nebo to nějak zjstí? a navíc co teda po mě chceš? do podzemí? To by tě hochu stálo ale život plus musel bys mi předat své tělo abych ho ovládala škodolibě sem se pousmála
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 8:43 pm

tak to ani nahodou, čarodejnici neverim
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 8:44 pm

V tom případě se s podsvětím rozluč...další přání?
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 8:46 pm

jedno by aj bolo povedal
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 8:53 pm

No schválně zvedla sem obočí
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 8:56 pm

nevieš urobiť nejaku dobru omeletu, som strašne hladný
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:02 pm

To si děláš srandu?! Nejdřív mě chceš zabít a teď jídlo?! Fajn...ale pustíš mě?!
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:18 pm

Opět otevřel oči pod poryvem hluku kolegu. Uviděl chladně tvářící se Hannah která má jako afektu vypadajícího Shinana ruku pod krkem. Co to má stou rukou pomyslel si , ale hned vyjekl Ty si nedáš pokoj , a je ho ruka zatnutá v pěst vystřelila Shinanovi přesně pod žebra a Shinan se zhroutil na zem. Co pořád všichni máte podivil se šíleným hlasem...


Naposledy upravil vheryn dne Fri Apr 24, 2009 9:23 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:21 pm

Vytřeštila sem oči leknutím nad tím , co udělall Washi-kun
Proč to ělá, proč mě chrání? On mi to snad nikdy nepoví, vždycky to nějak zakecá! trochu se zamračím při té myšlence
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:35 pm

Eh, Washio-kun? Proč mě pořád tak chráníš a hlídáš? opatrně sem se ho zeptala XDs milým úsměvem, aby mě nijak nepodezíral
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:39 pm

Otázka už ho nezaskočila a nebavilo ho se opakovat a tak mrzutě pravil Pokud budeš chtít mužu toho nechat , ale jinak se mě opakovaně neptej , nemám zrovna náladu to říkat dokola zatvářil se kysele a podíval se na zem kde ležel Shinan , snad jsem mu nic neudělal...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:43 pm

Zase! Zase se z toho nějak vykecal...on mi to někdy říkal proč mě chrání? Obvykle je ticho a moc toho nenamluví a důvod myslim že mi neříkal...
Ok, fajn, hlavně nebuď tak mrutej, gomenasai§ omluvila sem mu
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:55 pm

Usmál se a na přijmutí omluvy vztyčil pěst s palcem nahoru Nemusíš se omlouvat , nemáš za co zašišlal s úsměvem na tváři. Zakuckal se a nečekané vyplvl krev. Co to je...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 9:57 pm

Washio-senpai?! lekla sem se , když vykašlal krev
Co mu je? Může za to šílenství?!
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 10:37 pm

Zasmál se a dal plival krev to je v pohodě , není to poprvý varoval kolegyni. Běž spát do obýváku , musím se s tím vypořádat sám a prstem ukazál směrem s pokoje , Shinana tu nech....
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 10:39 pm

Evil or Very Mad Ty si se zbláznil senpai?! Proč bych tě tu nechávala! a zase by si chtěl bejt sám? Tak od té doby co si mě potkal už nikdy sám nebudeš!...Teda, krom koupelny a WC XD
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 10:57 pm

Další krk na mých ramenech pomyslel si a usmál se na Hannah nechci tě zklamat ale já a Shinan vyrážíme brzy na misi , a nevím jestli budeš moci s námi zažertoval s úsměvem na tváři a další louží krve před sebou , asi bych to měl zastavit....
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 11:01 pm

v Podobě male myški sleduji co se děje zrovna v Washio pokoji
Zajimavy jeden je SHinigami prej s takou schopnosti a druhy je naplněni šilenstvi a hce mi hlidat Sestřičku? něco se mi tu natom nezda Dale sem je sledoval v take male podobě v dobre ukritu
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 11:04 pm

Tss, a ty si schopný mě tu nechat až pojedeš na misi nebo to hlídání děláš jen proto bay sis mě nějak získal a pak ze mě dostal všechny informace a moc a atk? Takže? Budeš mě hlídat i na misi nebo se na mě vykašleš, řekla sem takovým trocu šibalským tónemXD
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 11:31 pm

To je tvuj boj , když se ti bude chtít , mužeš vždycky pomoci usmál se Washio a dodal plus , musíme najít tvýho bratra...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptyFri Apr 24, 2009 11:36 pm

Jakej boj? O čem to mluvíš, washio-senpai já ti vůbec nerozumím! Nechápu proč chráníš mě, čarodějku a proč chceš abych našla svého bratra! Nechápu to a když něco nechápu, tak mě to bolí....dostanu ze to sebe takovým panovačným tónem ake konci smutným skočim zpátky na parapet a koukám ven z okna
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptySat Apr 25, 2009 12:08 am

Snažím se ti pomoci , nic víc , nic míň sklopil oči a postavil se vedle ní koukajíc z okna na smějící se měsíc. Má ochrana , čí co , tkví zakořeněná v duši , čistou sympatií a nákloností , cítím že ty mi jednou pomužeš odmlčel se a otočil se a pomalu odcházel zpět do postele...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptySat Apr 25, 2009 12:13 am

na tu chvíli sem si připadal hloupě XD
A...na tu misi mě vezmete sebou nebo mě tady necháš? zeptala sem se takových tichounkým hláskem XD
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 EmptySat Apr 25, 2009 12:16 am

Až nám jí Shinigami zadá , mužem se o tom bavit , ale nenechám tě jentak na pospas , to si zapíš za klobouk pravil již ležící Washio a po očku se koukl na zaraženou Hannah...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)   Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem) - Stránka 21 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)
Návrat nahoru 
Strana 21 z 22Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: