Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:02 pm

Přijďte ráno do Death Room.... zněla vám v ušich Shinigamiho slova z večera
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:18 pm

Docourala jsem se před Death Room.
Todle není fér další práce.Myslím že by to chtělo něco někomu provést za to že neznaj pojem poklidné ráno.zlomyslnost se kě mě nehodí tak jsem ten nápad hned zahnala za hlavu.
O já to řekla nahlas upsnevinný pohled.
Snad mě nikdo neslyšel...


Naposledy upravil Calwen dne Mon Aug 24, 2009 4:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:30 pm

ahoj ahoj řekl Shinigami a zvedl obrovskou pracku
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:34 pm

Zdravím Shinigami-samausmála jsem se a zamávala rukou jakožto na pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 6:42 pm

Docoural jsem se jako zombie k shinagamimu dobry odpoledne *ziiiiiv* (ocividne jsem byl ospalej)
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 6:57 pm

Ahoj pozdravil znovu
Musíte jet neprodleně na Hawai
Řádí tam zmutovaný žralok....říkám žralok ne Prekishin...ale pravděpodobně v tom bude mít prs...chapadla Oktopusína
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 7:05 pm

Dobře, uděláme z něj žraločí polévku.tak hawai to není tak zlé,ale radši bych brala hory.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 8:18 pm

Coze hawai Probudilo mne To znamena ananas *mnam* olizl jsem se
Hmm a na zraloka si asi budu muset koupit vetsi navnadu zavtipkoval jsem k tomu
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 24, 2009 9:53 pm

POOF
lezeli jste na pláži
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyTue Aug 25, 2009 6:48 pm

aaaa prdim na nejakeho zraloka budu jen odpocivat a pit pinakoladu koukl jsem se na Calwen vypadala ze ma stejny nazor
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyWed Aug 26, 2009 2:29 pm

Z kapsy jsem vytáhla sluneční brýle a nasadila je.Přesně na práci kašlem a budem si užívat pláže .Jen co jsem to dořekla jsem se natáhla na písek a začala se slunit.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyWed Aug 26, 2009 2:30 pm

Ve vodě se objevil obraz Shinigamiho-sama
NOGGIN SHINIGAMI CHOP! oba dva jste dostali do huby
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyWed Aug 26, 2009 7:24 pm

Auto bolelo.Vzdychla jsem co se dá dělat.Jdem na žraloka.Blue Stare nevíš jak asi máme najít toho žraloka?.Já totiš naprosto odmítám jít se potopit do moře a hledat ho na dně oceánu,Kyslík tak dlouho nekodážu zadržet .To je naprosto nemožné.A navíc se nechci namočit,nebo utopit.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyFri Aug 28, 2009 7:44 pm

Na žraloka jste ani dlouho nečekali
Z moře vylezl na půl člověk, napůl žralok
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyFri Aug 28, 2009 7:50 pm

žralok se na vás rozběhl a snažil se kousnout Blue stara
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyFri Aug 28, 2009 8:28 pm

premenil jem se na kosu zrovna kdyz mne chtel kousnout a skocil do rukou calwen
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 31, 2009 2:57 pm

žralok tě chytil do zubů než jsi stačil dopadnout calwen do rukou
otočil se a s tebou v zubech lezl do vody
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 31, 2009 3:17 pm

zrolku ja n e j s e m rybaa
zacal jsem na nej kricet dit tamhle je treba i vetsi
ukazal jsem na konzervu se sardinkami
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyMon Aug 31, 2009 3:20 pm

už jsi nic neříkal protože jsi byl pod vodou
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyTue Sep 01, 2009 11:43 am

A sakryš mě se do vody nechce!!začala jsem se vztekat a koukat na hladinu kde zmizel žralok s Blue Starem.
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyWed Sep 02, 2009 5:17 pm

nemam na výběrřekla jsem ,nadechla se a skočila do vody.Plavala jsem ke dnu a rozhlížela jse po žralokovy s Blue Starem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptyWed Sep 02, 2009 5:35 pm

Dno bylo pusté až na strašidelně vyhlížející díru
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptySat Sep 05, 2009 9:10 am

Docházel mi dech tak jsem vyplavala nahoru a zpět dolu k díře.Vplula jsem tedy do té strašidělné díry.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptySat Sep 05, 2009 7:10 pm

Obevila si se v obrovské jeskyni
Byla osvětlená pochodněmi na stěnách
Nevypadalo to jako primitivní doupě
Spíš vědecká laboratoř
Blue-Star byl zavřený v nějakém silovém poli
žralok tam nebyl
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) EmptySun Sep 06, 2009 1:20 pm

Fíha.Nadšeně jsem pískla.Tady to vypadá krásně.Postřehla jsem Blue Stara a rozběhla se k němu.Hej Stare slyšíš mě ?Mávala jsem před silovím polem rukama nad hlavou aby zaměřil mou přítomnost,ale pořád jsem tikala očima po jeskyni,kdyby se tu oběvila ta potvůrka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: Role Playing Game :: Doplňkové hodiny-
Přejdi na: