Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 06, 2009 6:58 pm

premenil jsem se zpatky do modu clovek hoj calwen rekl jsem a zkousel jestli me slysi
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyWed Sep 09, 2009 3:12 pm

To mi řekněš jen Hoj?A kam šel ten žralok?.To silové pole je problém.Nevíš jestly to silové pole nemá někde zásuvku?.Řekla jsem žertovně a začala hodit po jeho obvodu jestly tam fakt ten vypínač nebude.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyWed Sep 09, 2009 4:36 pm

V rozích silového pole byly jakési tyčky a z jedné z nich se skutečně táhl drát smřem do jakého si divného přístroje
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyWed Sep 09, 2009 7:48 pm

trosku jsem se usklib
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyThu Sep 10, 2009 8:13 am

Koukam na ten divnej přístroj koupnu do něj a pak přejdu k tomu drátu a pokusím se ho vytáhnout nebo,alespon přetrhnout.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyThu Sep 10, 2009 7:53 pm

Silové pole zmizelo
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyFri Sep 11, 2009 3:12 pm

premenil jsem se na kosu a skocil ke calwen
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyFri Sep 11, 2009 5:28 pm

Překvapená že silové pole zmizelo jsem chytila Blue stara.Jdem najít tu sardinku a nacpem ji do konzervy!křičela jsem nadšením.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyFri Sep 11, 2009 9:21 pm

Z kamasi se vynořil velice pohledný muž
měl na sobě bílý plášť a vypadal jako vědec
šel a očividně přemýšlel
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySat Sep 12, 2009 9:04 am

Postřehla jsem někoho a podívala jse na něj.Nemohla jsem zněj zpustit oči .On je ták krásnoučký.Pořád na něj zírám,když tu omylem vykřiknu.On je p-proště rozkošní!.Hned na to si rukou zakryji usta a doufám ,že mě neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySat Sep 19, 2009 7:10 pm

vyleti mi ruka a dam calwen lehkou facku prober se Julie Romeo neni takovy jakyho si ho predstavujes

_______________________--

ta veta je lol!
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 20, 2009 1:29 pm

Mnu si tvář po facce.Au to bolelo,surovče.odceknu.Těd tam budu mít obtisk.
A co myslíš,že asi tak mám udělat přiblížit se ze zadu a praštit ho do hlavy?ne-e to ho radši budu dál obdivovatNemůžu si pomoct bílé pláště mi vždicky připadaly krásné.
Jestly ho chceš proklepnout tak si klidně posluž,ale já se nezůčatním.řeknu naštvaně a sednu si na studenou zem.Ta facka mě dost naštvala.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 20, 2009 2:29 pm

jak chces rekl jsem nastvane)
peremnil jsem se z kosy na cloveka
byl jsem poradne nastvanej na Calwen a (Romea Very Happy )
Tak pod ty sardinko rekl jsem
a z rukou mi najednou vyrazili male gilotiny
Husty rekl jsem si pro sebe
sem nevedel ze tohle umim
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 20, 2009 4:13 pm

chlap vás ignorival
sedl si do křesla u stolu a něco psal
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 20, 2009 5:32 pm

sel jsem k nemu a zautocil jsem tim ze jsem seknul pravou rukou a levou jsem se kryl
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 27, 2009 9:45 am

Nemohl si se ho dotknout
Jako by byl chráněn štítem
Už si vás všiml
Návrat nahoru Goto down
Manual
Uživatel
Uživatel
Manual



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 27, 2009 12:36 pm

co se to deje
pramyslim a hledam nejakou zastrcku stejne jako calwen
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySun Sep 27, 2009 5:17 pm

Pořád naštvaná sedim na zemi a pozoruje je.
Při pohledu na blue stara jak něco hledá jsem se musela usmát.
Můj pohled spočinul na onoho záhadného a zpět na blue stara jestly něco našel nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptyFri Oct 09, 2009 4:56 pm

ach jo.

Zvedla jsem se ze země ,oprášila se a přešla k Blue Starovi.
Položila mu svojí ruku na rameno ve znamení aby tu přetal šaškovat a uklidnil se.
Nadechla jsem se.Hej ty..no prostě ty..Ukazuju na chlápka v bílém plášti,který si musí myslet o nás buhví co.
Kdo jsi a co tu děláš?.Vím naprosto inteligentní otázka ,ale co třeba se chytne.

_______________________


nějak se to tu seklo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySat Oct 10, 2009 11:50 am

Chlap vstal a odhodil plášť
Neměl tričko
Pak mu narostly drápy ( jako má Wolverin Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Calwen
Nováček
Nováček
Calwen



Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 EmptySat Oct 17, 2009 9:38 am

Ty jo.Nadšeně jsem pískla.
Tak todle je hustá mutace.
Doufám že nejsou tolik ostré ,jak vypadaj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )   Tichomořská bestie ( Calwen a Manual ) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tichomořská bestie ( Calwen a Manual )
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Znesvěcený kostel ( Calwen & Manual )

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: Role Playing Game :: Doplňkové hodiny-
Přejdi na: