Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Uživatel - Yun Tao

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Uživatel - Yun Tao Empty
PříspěvekPředmět: Uživatel - Yun Tao   Uživatel - Yun Tao EmptySat Feb 28, 2009 4:29 am

Jméno: Uživatel Yun Tao

Věk: 15

Navštěvuje shibusen od: malička

Schopnosti: Přizpůsobení frekvence (jako Stein), vidí duše , magické schopnosti (nejsem ale čarodějka! prostě jako Blair ^-^)

Charakteristika: náladová, ujetá, praštěná, někdy nepříjemná, jinak pohodová, většinou nic neřeší a ani nepotřebuje být středem pozornosti (jako BlackStar), někdy by se dalo říct že mám fóbii z lidí, prostě je nemá moc ráda a ani jim nevěří a po smrti její matky se uzavřela do sebe a jen někteří lidi, spíš zbraně, ji dokážou rozpovídat a "rozdovádět" XD

Zbraň: zatím Nawaki

Životopis: No, tak asi do mých 10 let jsme žili celá rodina spokojeně a happy, ale najednou se začali máma a táta hádat a já nikdy nevěděla o čem a proč. Ve třídě v které byla jakoby se proti ní všichni spolužáci spikly a najednou bez jakéhokoliv důvodu se sní nikdo nebavil. Najednou byla Yun sama. Rodiče se rok od roku hádali víc a víc až se rozvedli a na Yuniny 15 narozeniny zemřela její máma. Byla z toho strašně špatná a ai několik tejdnů nebyla schopna slova. Ve třídě se sní zase všichni bavili a pak zase ne a takhle se to střídalo (prostě si z ní asi dělali pr*el ale díky nepřemejšlení dopředu způsobili ....jak to nazvat....rány na její psychiku XD), když se třída rozhodla se sní nebavit a pak zas jo, Yun je poslala do určitých míst a vykašlala se na ně. Teď ona se přestala bavit snima a spolužáci to asi nepochopili no prostě porád problémy ve třídě. Yun se přátelí s pár lidmi z jiné třídy a po smrti její matky se změnila v chování. Začala být najednou sebevědomější a tvrdohlavější( ona byla dycky taková co se nechala napálit a využívat). Její táta je momentálně otravnej jako táta Maky, možná i horší a taky Yuninu mámu podváděl a Yun ho několikrát viděla s jinejma. Kdysi používala kosu jako Maka, ale tu ji zničila čarodějka, když proti ní bojovali a samozřejmě se to rozneslo po celém Shibusenu a pak žádná zbrn s ní nechtěla být a momentálně taky žádnou nemá. Také se ji několikrát pokoušela např. Medusa a jiní záporáci ukecat, aby se k záporákům taky přidala a nakecávali jí, že dostane novou zbraň a sílu, ale ona odmítla. Yun není ani záporák ani klaďas. Je něco mezi. No, už mě nic nenapadá ^-^ Tak doufám že stačí

Moje podoba:
Uživatel - Yun Tao 28214152
(Esli můžu porposit nějakýho toho administrátora bo moderátora, tak já jaksi nevm jak to sem dát)


Naposledy upravil Yun-Tao dne Fri Mar 06, 2009 2:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Uživatel - Yun Tao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uživatel - Yun Tao   Uživatel - Yun Tao EmptySat Feb 28, 2009 10:31 pm

edit complete Smile
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Uživatel - Yun Tao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uživatel - Yun Tao   Uživatel - Yun Tao EmptySat Feb 28, 2009 11:28 pm

děkuju!!!
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Uživatel - Yun Tao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uživatel - Yun Tao   Uživatel - Yun Tao EmptyFri Mar 06, 2009 2:41 pm

Doufám že neva za změnu ^-^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uživatel - Yun Tao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uživatel - Yun Tao   Uživatel - Yun Tao Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uživatel - Yun Tao
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uživatel - Raiden
» Uživatel - Nyori
» Uživatel-Gantok
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan
» Uživatel - Kyoya (Nawaki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Characters-
Přejdi na: