Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Uživaťeľ-SHinigami-Shinan

Goto down 
AutorZpráva
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Uživaťeľ-SHinigami-Shinan Empty
PříspěvekPředmět: Uživaťeľ-SHinigami-Shinan   Uživaťeľ-SHinigami-Shinan EmptyThu Mar 05, 2009 6:58 pm

Meno: Death the Shinan

Vek: 14

Shcopnosti: Vidim duše Ovládanie duševnej frekvencie, schopnost vystreliť ju na 50 cm.

Specialny útok: Očista duše.
Zbraň: Washio Darko
navštevujem Shinbusen: začínam tam

postava:nizka asi 160 cm a 55 kil, hnedé krátke vlasy, čierne krátke tričko , dlhe kožené rukavice, ktoré mi odstávaju, kanady na nohár, ktoré niesu nikdy zašnúrované, a dlhé čierne potrhané nohavice. Ka si oblečiem svoj Shinigamio oblek vyzerám čudne.

povaha: som za každu šialenu srandu, som tvrdohlavy, ako neriadená strela. Neznášam ak mi niekto povie že som mladý, malý slabý a najviac ak mi nejaká stará žena povie, že som ako zlatý cukríček. Mám pochopenie pre svojho parntera a hľadám svoju minulosť.
Pre moju tvrdohlavosť a spontálnosť ma ľudia idsudzujú a odmietajú

Životopis: Ako osem ročný som stratil pamäť, takže nič predtím si nepämetám. Moja prva spomienka je ako som sa v kaluži a počas dažda zobudil a snažil sa zistit kto som. Často som len tak blúdil a zvätčša som len žobronil o jedlo. Až jedného dňa som strtol Môjho majstra, vrchného mnícha Amagunskeho kláštora, ked som od neho žiadal almužnu. Vydel moju dušu, a okamžite vedel, že pred meno tak ako pred meno každého shinigamiho patrí Death the a doplnil to na Death the Shinan. Vzal ma na svoj kláštor, kde som sa učil používať zbrane ako snebony, shurikeny, a učil ma technikám s mojou duševnou frekvenciuo. Neskôr som dokonca zvládol techniku očisty duše či vytvoril vlastný utok ktorý nazývam Shinanov utok. A však keď som mal trínásť, kláštor prepadli, a majstra zabila čarodejnica. Ako jeho posledné slová boli žiadosť o to aby som si našiel partnera a stal sa plnohodnotným užívaťeľom a shinigamim. Tak som sa vydal na cestu do Shinbusenu, a však pre moju povahu, som doteraz nenašiel žiadneho partnera.

Takto vyzeram ako shinigami

Uživaťeľ-SHinigami-Shinan 25752693

takto normalne

[Ja XD]
Návrat nahoru Goto down
 
Uživaťeľ-SHinigami-Shinan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uživatel - Nyori
» Uživatel - Yun Tao
» Zbraň Getsu no Sazuky (2.charakter Shinan)
» Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
» Uživatel - Raiden

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Characters-
Přejdi na: