Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 8:32 pm

Vyučovaní začalo, ale Stein dnes nepřišel. Místo něj přišla Marie-sensei. Usmála se na celou třídu a beze slova odhalila velké zrcadlo. V něm se objevil Shinigami
Ahoj ahoj... než Marie začne s výukou potřebuju dobrovolníky na jednu důležitou misi... řekl


Naposledy upravil Nawaki dne Sat Apr 25, 2009 9:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 8:33 pm

okamžite som vyletel zo stoličky a vykríkol Death The Shinan sa hlasi vykrikoval som
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 8:38 pm

Marie se usmála. Tak běžte a co se týče ostatních tak si dnes probereme něco o útočné magii čarodějnic řekla a pokynula Shinanovi, že může jít. Usmála se na zbytek třídy a mírně naklonila hlavu
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:23 pm

z triedy som vybehol cely naradostneni, dalšia doplnkvá hodina, skvelé
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:39 pm

Death room

Nawaki: No? zeptal sem se
Shinigami: Ummm? odpověděl Shinigami a napil se kávy
Nawaki: Co říkáte na můj nápad? zeptal sem se ho
Shinigami: Nápad? zeptal se Shinigami
Nawaki: Na na to co jsem vám tu půl hodinu vysvětloval řekl jsem
Shinigami: Umm? zeptal se Shinigami a natočil hlavu
Nawaki: Vy jste mě neposlouchal? zeptal sem se
Shinigami: Ne... řekl Shinigami
Nawaki: Proč ne? zeptal sem se
Shinigami: Ten nápad se mi nelíbí řekl Shinigami
Nawaki: Takže jste poslouchal? zeptal sem se a už mi nad okem nabíhala žíla
Shinigami: Ummm.... SHINIGAMI CHOP
Nawaki: Za co to bylo? vykřikl jsem
Shinigami se otočil na Shinana co stál ve dveřích
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:41 pm

zmeškal som mniečo snád pozrel som po okoli, vidim že party tu už hicuje
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:43 pm

Shinigami se jen podíval
Výborně, ty jsi tu na tu misi ? zeptal se Shinigami
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:44 pm

Jasne pozrel po okoli ale chýba tu Washio moje oči sklzli na NAwakiho tba som videl, ty si organizoval tie suboje pred školou však
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:46 pm

Jasně.... jsem stále ještě neporažený šampion Shinusenu v duelech řekl jsem hrdě
Shinigami mi pohrozil rukou
Počkáme na něj tedy... koukám že vy dva se znáte skvělé dodal
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:47 pm

ani nie oboril sa a rozkročil do bojovej pozicie je čas tvoje prvestvo zničiť,
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:51 pm

Usmál jsem se
Na to momentálně nikdo nemá, jsem nejsilnější zbraň na škole a to každej ví řekl jsem opět se svám tipicky přehnaným sebevědomím
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:53 pm

Tak to ešte nepoznaš posledneho Agamunskeho mnicha, dokažem svojov frekvenciou uškvariť ľudom mozog,
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySat Apr 25, 2009 11:57 pm

je tu jeden problem, niesom zbran povedal a rozhodil ruky a neviem ako som na tom medzi užavetlmi
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 4:02 pm

A čo s tou misiou pozrel som na Shinigamiho
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 4:17 pm

Seděla sem doma u okna s konzervou s rybami a čekala na své spolubydlící XD až přijdou s nějakou zpávou o té misi XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 4:18 pm

No pořád čekáme na tvého partnera... nebudu to vysvetlovat 2x řekl Shinigami a zahrozil ti rukou
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 4:20 pm

Poviem mu to cestou, a prečo je tu aj on ukazal som na Nwakiho
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 5:09 pm

Co tu dělá on? Ummm... no říkal sem si, že bude lepší poslat víc lidí... řekl Shinigami
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 6:37 pm

ved nemá užívateľa, aspo nie tu nadával som a kde je toľko Washio
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 6:39 pm

Můj uživatel s tím praštil... ale já si poradím sám řekl jsem
Shinigami se na mě podíval trošku nesouhlasně
No prostě 3 páry očí vidí víc než 2 řekl Shinigamiu aby vysvětlil své rozhodnut
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 6:39 pm

Vstal z postele opět trochu později a řekl si Shinan šel do školy , tam já nejdu a ploužil se ke stolu kde seděla Hannah. Měli by jsme jít za Shinigamim - sama , pro misi upozornil kolegyni a pokynul rukou kde dveřím. Ona oblečená do svých čarodějných hábitu a Washio ještě v pižamu vyrazily. Po chvíly došli k Shibusenu a rovnou do Death Room , zaklepali a vešli. Nazdar Shinigami zakřičel hódně nahlas a v tom si všiml Shinana s Nawakim. Co to zabrumlal a vytyčil pěst , která se rázem proměnila na čepel , Připraven na odvetu , šampióne...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 6:44 pm

Kdykoliv řekl jsem
NOGGIN SHINIGAMI CHOP oba dva sme padli na zem pod Shinigamiho úrdery
Tak můžu začít? zeptal se
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 6:44 pm

Mam dobru a zlu spravu, dobra.ideme na issiu zlá.....TEN NARCIS IDE S NAMI povedal som ukazal na NAwakiho a nervozne dupal nohou
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 6:47 pm

Fajn vyklopte to Shinigami sama
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) EmptySun Apr 26, 2009 6:53 pm

SHINIGAMI CHOP k nám na zem přibil i Shinan
Takže... předně jste teď team a tak čekám, že jako team budete jednat, jinak dám ten úkol někomu jinému... jasné? řekl Shinigami přisně
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: