Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 5:31 pm

Oooo vy chete lovit duše. Napřáhl shinigami svojí pracku. A určiě jste na to připraveni? Vytasil i druhou pazouru. Něco tu pro vás mám. V death city začínají mizet lidi, nejspíš v tom bude mít prsty nějáký prekishin. Váš úkol je najít ho a zničit. Hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 5:34 pm

no, a ako ho nájsť zamyslel som sa
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 5:35 pm

To už je zahrnuto do vašeho úkolu. Zplácl svoje obrovské pracky k sobě. Hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 5:50 pm

pripravený Washio
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 5:58 pm

To by neměl být problém zasyčel a pokračoval V noci začneme s lovem na Kishini a usmál se - šílenství v něm se začalo vzpouzet napětím. Teď jdeme trénovat.....Připraven
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:02 pm

ako nikdy predtým zasmial som sa
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:06 pm

Jdeme vyrazil - nezajímaje ho ostatních. Rozevřel dveře a křiknul brzy se uvidíme Shinigami - až váš budem hlásit jak jsme dopadli a zničily toho Kishina. Trénink začíná pomyslel si vduchu....
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:08 pm

ok.....ideme vykročil som
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:13 pm

Po chvíly chuze se ocitly venku s Shibusenu. Pokračovaly až do parku kousek od Akademie a Washio zabrumlal Mužeme začít a začal se modlit a hned co skončil se proměnil opět v elegantní střibrnou kosu a dopadl přesně do Shinanovi náruče. Mužeš začít - veď mě
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:21 pm

premena, zakručal som a pripravil na grekvenčné spojenie
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:25 pm

Ocitl se v rukou Shinana a povídal - mužeme zkusit skloubit naše duše do takové míry - SOUZNĚNÍ DUŠÍ a začal se bláznivým zpusobem smát. Opět nahodil vážný výraz a podíval se nahoru kde právě vycházel smějícíc se měsíc teda jenom jestli se na to cejtíš - dělej co uznáš za vhodný - přeci ti jsi muj uživatel - tak se číň!
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:27 pm

souzneni duši vykrikol som a pocitil Washio dusu, bola mocná, v tej chvíli som bol rád že je namojej strane
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:31 pm

Tamashi no Kjome (Souznění duší) - poprvé ucítil jak je odlišná duše Shinigami a normálního člověka. Zkusme to udržet co nejdýl zavrčel v afektu a pokračoval zkus nějaký výpad třeba do stromu...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:39 pm

idem na to Kosa v mojej ruke sa zvetšils lov na čarodejky
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:41 pm

Pocítil obrovskou moc na jeho nitru. Nevydržím ten nápor - z jedný strany mě užírá Shinigamiho duše a z druhý šílenství přemítal si vduchu. Promiň , Shinane špitl a znenadání Lov na Čarodejnice zmizel a s ním i veškerá síla kterou do ní oba chlapci vložily. Je mi to líto , zkusíme to znovu , znovu a znovu dokud to nepujde....
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:47 pm

jasne....SOUZNENI DUSI:::::::
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:49 pm

Zkoušeli to pořád znovu,znovu a opět jen znovu. Pořád to nevycházelo až najednou Co takhle zkusit něco jinýho? - Unikátního co dokážeme s našimi schopnostmi jen mi zamračil se a doplnil svuj prolog Hon na Čarodejnice je ohraná písnička a všichni jsou na něj připraveni...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:53 pm

fajn, čo také skúsime, uvidime čo sa stane ak do toho tchocha shinigami kuzla čo ty na to povedal som do kosy
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 6:58 pm

A já se podvolím tvé duši která mě chce pohltit načal vážně proslov ale je tu možnost že mě poté pohltí i šilénství - to hodlám risknout. Budu se soustředit jako nikdy předtím...TAMASHI NO KJOME!!!
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 7:01 pm

citil som to SOuzneni DUSI pridal som silu shinigamiho a kosa sa zvetšila a bola celá čirena a zvätšila sa asi o dvojnásobok
SHINIGAMIHO KOSAKVykrikol som
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 7:06 pm

Co je to za pocit mluvil sám se sebou Washio vznášejíc se v sobě sama - kde to jsem - nepoznávám to tu. Ne , pohlcuje mě Shinenova duše - musím to vydržet. A v tu se probral - nevěděl co se dělo kolem. Viděl jen těžce oddychujícího Shinigamiho a obrovskou řeznou ránu v zemi. Kur*a , co se to tu stalo - to mi?
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 7:17 pm

co do prdele sa stalo
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 7:23 pm

Já nevím - to jsi mě pohltil nevěděl jsem co se děje řekl nervózně Washio - ty jsi nás musel ovládat. Pokud jsme toto udělali mi - tak ať se Kishini pořádně ztrachujou začal se hlasitě smát Washio. Mám jen obavu jak dlouho budu překonávat tu jemnou zábranu mezi mnou a šílenstvím vynořila se další obava v jeho nitru. Dneska bych to ukončil - v noci nás čeká akce - zavedeš mě k tobě domu abych se mohl regenerovat? - jsem jaksi teď poustevník dopovídal a jak řekl poslední slovo už před Shinanem stála v plné kráse jeho zbraň jako člověk...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 7:31 pm

jasne, môžeš tam zostať mam jednu volnu izbu povedal som

mimo hru
chdis tu aj cez tyzden?
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) EmptySun Mar 29, 2009 7:35 pm

Paráda - razíme opět suveréně vyrazil neznámo kam. Když došli k malému baráčku Washio se podivil - proč tu jsou čtyři zvonky - kdo tu ještě bydlí - jinak bys mě mohl provést.


Jasně - když nemám fotbal - nebo slečny - tak jsem na kompu a není problém se zaskočit...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
» První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
» Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: