Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 7:38 pm

par ludi, ideme sa zregenerovať a jurá na lov


Super ja tu budem hlavne štvrtok a utorok o osmej
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 7:44 pm

Vnikl do Shinanova pokoje a ihned vletěl do ledničky. Jak ji otevřel tak ji hned zase zavřel a se zhrozeným výrazem pohlédl na Shinana a pravil Proč tam nic není zařval na celý Shibusen. Prohledával celý byt a došel k závěru že je tam velký kulový. No , vypadá to že mi nezbývá nic jiného než spát a lehl si na pohovku před televizi probuď mě až bude čas - pujdem zamordovat toho parchanta a do vteřiny usnul.



Jinak prosimtě trošku to rozepisuj - máš to strašně krátky - a já pak nevím co mám okecávat...xD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 7:51 pm

vstavaj, je čas na lov povedal som a v ruke som držal sendvič no rychlo, nemáme veľa času, ale inak sedvič je výborný opäť som zahryzol idem si prpraviť svoju shinigami masku, nech vyzerám usmila som sa a zistil že parťakovi teču sliny pri pohľade na sedvič
si hladný opýtal som sa
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 8:07 pm

Probudil se a hned jak spatřil jídlo přestal vnímat svět kolem. Potom co Shinan dořekl nějakou svou povídku kterou Washio nevnímal promluvil : Jídlo , já chci jídlo a nával slin začal pomalu ale jistě zatopovat pokoj. V tom uslyšel ženský řev - Kishin - JDEME vykřikl , rozevřel okno a chystal se skočit - pobídnul Shinana ať jde za ním a hupsnul dolu do ulic a utíkal za křikem...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 8:16 pm

vypadol mi sendvič....davaj pozor, hej... kričal som vidim, ho ide po tej žene, PREMENA WASHIO vykrikol som

MI IDEME PO ZARODKU KISHIMA, KISHIM, JE TA KONEčNA FORMA, A ZATIM JE LEN JEDEN, A TOHO NEMOZE ANI SHINIGAMI SAMA PORAZIT, MI IDEME LEN ESTE LEN PO ZARODKU KISHIMA:)
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 8:24 pm

Washio se v mžiku přeměnil na kosu a ihned ve vdzduchu ho Shinan chytl a utíkal s ním po té zrudě.Řev se čím dál tím víc přibližoval a najednou ustanul. Co se děje - to už ji zabil? ptal se Washio a v tom se stala nečekaná věc pro oba začátečníky ze stínu se začala vynořovat veliká postava čehosi vypadá to jako upír poznamenal a dodal dávej si pozor a když nebude potřeba nepouživej to...


Vím co je Kishin ale nechtělo se mi psát ZARODEK KISHINA....xD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 9:12 pm

dobre vykríkol som a tebe, ty zrúda, Ja a wAshio ťa zničíme rozbehol som sa a prevý kratr sekol, pedkisim sa vsak uhol, ja som z otočky opäť vyhrutil na súpera, on sa opäť uhol, z otočky som mu daroval kopanec a rozohnal som sa kosou. PRedksihim sa usmial a jedmným pohybom ma odhodil
nejaké napadi zakričal som do kosy
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 9:19 pm

Zkoušet to znovu, nic jiného nám nezbyde trošku vážnějším pohledem se zaměril a odolával porivum šílenství. Myslím že to bude větší problém než jsme si mysleli...


Nenecháme hrát někoho jínýho za Pre-Kishina?...Ať je to zajímavý?
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 9:21 pm

zvládneš, ak s tebou budem poriadne točiť, nebude ti zle povedal som pokusim sa tebou odraziť jeho obranu a dame tam očistu duše čo ty na to
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 9:28 pm

Ty víš moc dobře že mi to nedělá dobře usmál se v kose vyhlížející Washio. Ale když to pomuže - však nejsem si jist očistou duše - bylo by lepší ho rozčmelcovat na sra*ku...


Počkej na pre-Kishina až nám ho někdo odehraje..
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 9:34 pm

a čo tak aj aj usmial som sa a rozbehol voči predkishimovi, neusale som sekal, no ored kishim bol rýchlejsi a coskoro som opäť schytal ranu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 9:59 pm

Odskočil jsem od nich a vznesl se pár metrů do výšky. Zvedl jsem ruku a v ní se mi zformoval bič. Vyletěl a odmotal se kolem zbraně nepřítele
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 10:03 pm

Ty jedna blbá , hloupá kreaturo co si dovolouješ na mě šáhnout zařval Washio a proměnil se na bytost. Bič povolil a Washio se rozběhl proti pre-Kishinovi , přemenil ruku na čepel kosi , a s výkřikem Končíš sekl po nepřiteli...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 10:05 pm

Velice elegantně jsem se vyhnul ráně, obmotal jsem Washiovi nohu bičem a praštil jsem jím o zem
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 10:11 pm

Aaah zaskučel Washio . Takhle to asi nepujde - bez pomoci Shinana to nepujde pomyslel si a vstal. Poslední přaní Drákulo? pravil s úsměvem na tváři. Vyskočil do vzduchu a letěl směrem ke svému uživately - mezitím pronášel motlidbu - Nic jinýho nám nezbývá Shinane - Tamashi no Kjóme (Souznění Duší)...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptySun Mar 29, 2009 10:32 pm

Dál jsem se vznášel nad nimi s bičem v ruce. Vypadalo to že to berou vážně...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 12:56 pm

Washio, podme premena zakričal som a schmatol kosu, nabehol som voči predkishimovi, priravený udeliť mu poriadnu ranu
musime ho dostať, čo najrýchlejšiem neskúsime...nie to by nebol dobrý napad, naposledy sme pri tom obidvaja omdleli
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 5:01 pm

Neboj , Shinane , to zvládneme zamračil se Washio naším primárním ukolem je ho zničit - a tohle je náš trumf který on nečeká. Budu se soustředit jako nikdy - VĚŘ MI! vykřikoval s bojovným výrazem ve tváři , která se odrážela v kose. Dokážu to, dokážu to - nenechám se tentokrát pozřít jeho duší - potlačím šílenství na únosnou mez...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 6:25 pm

skúsime to ešte az tecnicky, shinigamiho kosak nebude dobrý napad, zdržím, ho pomodli sa zatiaľ povedal som , oprel kosu o múr a rrozbehol sa voči netvrorvi. Do rúk son nahromaždil duševnu frekvenciu a vykríkol OCISTA DUSE
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 6:29 pm

To je zbytečný, sám to nezvládneš zakřičel , Shinan ho nevnímal a zaslepen silou utíkal sám proti zárodku Kishina. Ách jo , to je naivka , nemá šanci. Když už byla příležitost tak se Washio začal modlit s neuvěřitelnou vervou - vytáhl spod trika křížek a začal . Spoušť nesrozumitelných slov létala všude kolem. Jsem připraven na Souznění duší , draku...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 6:31 pm

Schmatzol som Washia a prpravil sa SOUZNENI DUSI ARGHT
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 6:34 pm

TAMASHI NO KJOME zařval , pocítil opět tu obrovskou sílu Shinigami , trhalo ho to. Cítím se skvěle , dáme mu poslední ránu Shinane, přichází chvíle kdy získáme první duší zárodku Kishina říkal s vervou Washio. SAYONARA - Drákulo...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 6:35 pm

SHinogamiho KOSAK Washio sa zvätšil
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 6:41 pm

Brutální síla dvou protikladů , Šílenství a Shinigamiho , se spojila. Na čepeli Washia se vytvořila veliká černě zářící ostruha. Síla hulákala do všech stran , jakoby tisíce cvrčků shromáždily na jednom místě. Shinan sekl a síla se uvolnila směrem na pre-Kishina.Oba viděly jen záblesk , posléze opět upadly do bezvědomí....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 EmptyMon Mar 30, 2009 11:02 pm

Takovou silu sem dlouho neviděl....
Bič se přemenil na štít, který zachytil útok. Odrazil mě několik desítek metrů daleko. Štít prasknul a já zboural menší skálu za mnou. Na okamžik jsem ztratil vědomí. Opět jsem vyletěl do vzduchu, tentokrát dost chatrně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
» První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
» Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: