Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyMon Mar 30, 2009 11:32 pm

Po pár sekundách se probudil a nestačil se divit. Jeho kolegu ležel pořád na zemi a jemu se před očmi dělali mžitky , ale i přesto moc dobře viděl , jak se jeho soupeř , sice trochu nemotorně a vyčerpaně houpe ve vzduchu nad ním. To snad není možný , náš nejsilnější útok a on pořád není poražen. Co je to za zárodek - z vyprávění jsem se doslehl že nejsou tak silný. Hej , srabe , vstávej čeká nás ještě práce zavrčel na kolegu už s jistými obavami v hlase. Chci jeho duši...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 12:36 am

Rozletěl jsem se na soupeře než se stačil zmobilizoat s jedinou myšlenkou. Zabít je oba dva
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 1:45 pm

moje telo sa zrazu menilo na prach a skôr ako sa stihol predkishiom spmätať PUMMMMMM
Do chrbta som som mu vrazil peste, a vpustil do neho plnú dávku svojej duševnej frekvencie.
nA MNA ANI MOJHO PARTNERA NEBUDEš SAHAť
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 4:01 pm

Odletěl jsem několik metrů, ale stačil jsem se otočit a vyslat proti nim paprsek rudé energie. Ihned po tom jsem se rozplynul. Na místě kde jsem byl zůtala jen syté rudá duše
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 8:14 pm

Bakame zařval Washio . Tuhle ránu nech na mě , to zvládnu pobídl svého kolegu , proměnil svou ruku na čepel kosi a pomyslel si teď je ta práva chvíle , chvíle na kousek šílenství. Ponořil se do svého nitra , vklouzl do pokoje plného velkých očí Kishinových. Potrěbuju tvou pomoc pravil , otevřele se jedno s očí a v tu chvíly , zpět v normálním světe se na tváři Washia ukázal onen šílený úsměv který sužuje lidstvo mnoho let. Hahahaha - tohle že je síla - hahahaha křičel Washio a jakoby pírko rozsápal paprsek na dvě poloviny. Otočil se a usmál se na Shinana...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 9:27 pm

mame to povedal som radostne, mame dušu
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 9:37 pm

Myslím že ji ochutnám - moje první duše nadhodil Washio , otočil se od Shinana a pozvolna se přibližoval k duší. Čím byl blíž tím víc ho svazovala chuť duší pozřít. Přistoupil k ní , rukou ji chytl a začal ji dávat k ústum - Dobrou chuť - a šup tam sní. Duše byla nenávratně v žaludku Washia.Snad budou příští soupeři trošku míň problémový , nedokážu si představit kolik by to muselo být práce než se stanu Kosou Smrti odmlčel se a pokračoval vyrazil bych za Shinigami - sama oznámit že jse splnily úkol...Děkuji ti , za pomoc Ikasu....
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 9:42 pm

no bol to tvrdy boj, vystrelil som polovicu duševnes frekvencie do Shinigamiho kosaku a potom zvysok do nepriateľa povedal a od vyrčerpana som sa zvalil na zem
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyTue Mar 31, 2009 10:57 pm

Jejda , ty troubo zasyčel s úsměvem na tváři Washio , chytl Shinana pod rameny a hodil si ho na záda. Valil si to směrem k Shibusenské nemocnici. Vlezl do Shibusenu a potkával spousty lidí , když dorazil k dveřím - zaťukal na ně a očekával až se ozve zvuk kliky a vynoří se za nimi lékař...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyWed Apr 01, 2009 8:52 pm

pomaly som otváral oči. Bol už den, a mna bolela hlava, čo sa to stalo.
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyWed Apr 01, 2009 11:26 pm

Porazily jsme toho mrzáka usmál se na Shinana - ta duše byla zajímavá , musíme tak pokračovat a když už jsi vzhůru nezajdem rovnou za Shinigami - sama?...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyThu Apr 02, 2009 1:48 pm

ja nikde nejdem....boli ma hlava zafuľal som
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyThu Apr 02, 2009 5:42 pm

Skočím za ním sám - ty tu zůstaň u doktora pravil překvapivě Washio - Sayonara...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyThu Apr 02, 2009 5:56 pm

Sayonara usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptyFri Apr 03, 2009 10:10 pm

Shinigami-sama byl nejspíš v Death room popravdě právě popíjel čaj
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 12:36 am

V tom ho vyrušilo hlasité zaklepání Washia - a jeho hlas který na něj zpoza dveří mluvil Shinigami - sama , můžu dovnitř - splnily jsme misi
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 12:53 am

Halo halo, jen pojdte dal ozvalo se hlasite zahlaholení Shinigamiho
Dveře se otevřeli
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 8:59 am

Washio se poprvé procházel dlouhou chodbou kterou lemovali červené sloupy a vedla do Death Room. Blížil se ke konci a spatřil prazvláštní postavu Shinigamiho jak popíjí čaj a upřeně zírá do země. Dobrý den , Shinigami - sama , s Drákulou a jeho sežranými dušemi je konec - jeho duši jsem pozřel , ale byl tam háček , na pre-Kishina se mi zdál moc silný...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 7:27 pm

Silný? To jsem vám snad neřekl? řekl Shinigami a poškrábal se obrovskou rukou na hlavě
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2009 11:35 am

Bakame - to jste teda neřekl , příště by to chtělo zacukal hlavou a pokračoval nějaká odměna nebude
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2009 2:17 pm

Ummmm.... řekl Shinigami bezradně
Ne řekl nakonec a zahrozil rukou
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2009 2:43 pm

Phe zatvářil se znechuceně Washio , a nepřítomným výrazem koukal na Shinigami - sama. A co takhle další misi Shini ?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2009 8:49 pm

hmmm.... řekl Shinigami
Například... řekl
Nebo ne.... dodal
Možná tohle... řekl opět spíš pro sebe
To by šlo... řekl pak už celkem nahlas
Ne, to by nešlo... řekl zase spíš k sobě
Už vím dokončil vítězoslavně
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2009 9:23 pm

Poslouchám řekl tajemně Washio a poslouchal co z Shinigamiho vypadne....
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2009 9:28 pm

sedel som v nemocnici a premýšľal nad nocou, bolo čudné,, no mal som pocit, že Washio prepadol šoalenstvu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)   Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
» První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
» Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: