Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptyWed Mar 11, 2009 1:47 pm

Během další nudné hodiny si Stein zakroutil šroubem na hlavě a ostrým pohledem přejel celou třídu. Doufám, že víte, že máte už jen týden na tom aby si uživatelé beze zbraní našli zbraně a obráceně. Kdo do tejdne nebude mít partnera bude vyloučen z akademie. Teď tu mám ale šanci pro dva z vás. Nemáme dost lidí takže hledám 1 uživatele a 1 zbraň na důležitou misi. Kdo bude mít zájem at se dostaví do mého kabinetu po hodině řekl a dál se věnoval výkladu
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySat Mar 14, 2009 8:49 pm

Po konci hodiny jsem se dohodl se svým novým uživatelem, že se přihlásíme.
Ještě tu nejsem ani týden a už první společná mise. to bude zajímavý. A že by konečně zlá duše? myslel jsem si.
Šel jsem vykonat nutnou potřebu a šel jsem ke kabinetu Dr.Steina
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySun Mar 15, 2009 2:17 am

Kabinet

Prudce jsem otevřel dveře na chotbu
Vida... že by nakonec někdo přišel? zeptal jsem se, zakroutil šroubem na hlavě a vyfoukl kouř z cigarety
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySun Mar 15, 2009 9:57 am

Jsem tu, ale nevím kde je Gantok... řekl jsem.

Po deseti minutách čekání jsem řekl Steinovi : Sen-sei, prosím, řekněte mi obsah mise, Gantokovi to vyřídím.
řekl a sem a přemýšlel jsem o tom kde se Gantok fláká
Návrat nahoru Goto down
Gantok
Nováček
Nováček
Gantok



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySat Mar 21, 2009 7:40 pm

Chodba
Chjo je do toho nějakej zapálenej jdu ke kabinetu
Kabinet
Tak jsem tady Stein-sensei
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySat Mar 21, 2009 7:45 pm

Už se ráčil dostavit.... myslel sem si
Tak to vybalte. Doufám že to nebude žádná otrava sen-sei
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySun Mar 22, 2009 2:03 pm

Vyfoukl jsem tabákový dým
Pojdte dovnitř pokynul rukou a zakroutil šroubem v hlavě
Máme tu šílený démonicky nástroj ve formě golema, který pojídá lidské duše. Podle našich zpráv se zdrřuje poblíž Dietze - vesničky v Polsku... řekl potom co se posadil na židly
Návrat nahoru Goto down
Gantok
Nováček
Nováček
Gantok



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySun Mar 22, 2009 4:28 pm

Tak to abychom se tam podívali že Narratore?
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySun Mar 22, 2009 4:32 pm

ok, stejně tu začínala být nuda...
vyrážíme hned nebo se chceš připravit?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySun Mar 22, 2009 4:38 pm

Očekávám, že přinese to co z nástroje zbyde... řekl ještě Stein a opět otočil šroubem na hlavě
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySun Mar 22, 2009 4:51 pm

To půjde řekl sem a plný pochyb jsem se otáčel
Návrat nahoru Goto down
Gantok
Nováček
Nováček
Gantok



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptyWed Mar 25, 2009 11:22 am

Řekl bych,že to zvládnem do večeře?Co ty na to?Jo a sensei prosil bych přesné souřadnice.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptyWed Mar 25, 2009 2:22 pm

Stein vyfoukl obláček kouře
Jste asi hodně natvrdlej co? Jasně jsem řekl, že se zdržuje v Polsku poblíž vesničky Dietze řekl a v očích se mu zablesklo
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptyWed Mar 25, 2009 6:28 pm

Jdemezavelel jsem a šel jsem vstříc novému boji
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptyFri Mar 27, 2009 5:03 pm

Před bráno Death City čekám už asi dvacet minut a Gantok furt nikde....
Návrat nahoru Goto down
Gantok
Nováček
Nováček
Gantok



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptyFri Mar 27, 2009 9:40 pm

To si myslí že budu koukat do mapy jdu k bráně
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySat Mar 28, 2009 8:57 am

konečne dorazil
tak co jdeme? letadlo ani motorku asi v kapse nemáš tak asi půjdem pěšky... řekl jsem se značnou netrp'elivostí v hlase
Návrat nahoru Goto down
Gantok
Nováček
Nováček
Gantok



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySat Mar 28, 2009 11:07 am

Tak,to fakt nemám.Ale pěšky až do polska no něco seženem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySat Mar 28, 2009 3:57 pm

Stein se jeste podíval z okna
Doufám, že jsem je neposlal na smrt... problesklo mu hlavou a zapálil si
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptySat Mar 28, 2009 8:54 pm

BLOP
najednou jsme stáli uprostřed Varšavy
c...co tu děláme?
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) EmptyFri Apr 10, 2009 5:54 pm




TUHLE MISI BYCH TEDY OFICIÁLNĚ UKONČIL - GANTOK NEHRAJE ( UŽ ASPOŇ 2 TÝDNY )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)   Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
» Uživatel-Gantok
» Shibusen - Boj o život a o smrt (Pro všechny co nemají doplňkové hodiny udělené adminem nebo moderátorem)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: