Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyThu Mar 05, 2009 4:57 pm

Třída

Je tu nuda když půlka třídy dostala nějáké mise. Mám toho dost fláknul jsem do stolu a postavil jsem se. Profesor Stein se otočil a nechápavě na mě koukal. Potřebuju se na něčem vybít. Já chci misiiiiiiiiiiiiii. Zařval jsem, ale jemu se to očividně nelíbilo. Minutu jsme na sebe koukali vražedným pohledem když v tom řekl: Dobrá, nechť tvůj tým příjde po hodině ke mě do kabinetu. Kývl jsem a sedl sem si.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyThu Mar 05, 2009 10:53 pm

Třída

Seděl jsem a poslouchal nudnou přednášku. To je ale nuda... ten šroub mu asi tlačí na mozek pomyslel jsem si
Najednou se s ním ten blbec Raiden začal hádat, konečně trocha zábavy. Úsměv mi zmrzl na rtech, kdyz řekl JEHO team. Pokud jsem věděl tak jsem byli v teamu s ním...
Ten idi*t... kvůli němu se tahat po misích vrhl jsem zoufalej pohled po Yun
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyThu Mar 05, 2009 11:02 pm

Třida

Mise? to by mohla byt zabava neš li tyto přednaškiřekl jsem a podival se na Raidena s usměvem a pote jsem se podival na steina se šilenim usměvem Mise mise mise? to muže byt dobra možnost potrenovat s Raidenem a společně zesilit
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 12:01 am

Třída

Odpočítával jsem každou vteřinu, nemohl jsem se dočkat. Když zazvonilo, čapnul sem tašku a vylétl ze třídy jak torpédo. Na chodbě na mě všichni koukali ale mě to bylo fuk. Můj cíl byl jediný. Steinův Kabinet.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 12:10 am

Před kabinetem

Kde se flákáš tak dlouho? řekl jsem Raidenovi když konečně doběhl ke kabinetu
Sice jsem se na misi netěšil, ale on ano... tak jsem tu byl rychlejc abych ho aspon naštval
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 12:16 am

Pomalu sem vyšel ze třidy směrem ke kabinetu Steina. hmm ti dva zmizli nějak pěkně rychle jak kdiby je cosi honilo kdiš sem došel ke kabinetu uvidel jsem zde Nawakiho a Raidena Hmm Nawaki? ja mislel že se netěšiš na misi a to uš jsi tady? hehe. usměvěm sem sledoval oba dva
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 12:18 am

Kdes to vzal že se netěším? Naopak jsem nadšením bez sebe řekl jsem s notnou dávkou ironie
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 12:43 am

tak promin jenom to tak vypadalo. Řekl jsem a zasmal se. No co aspon nebude nuda ne? Lepši neš ty nudne steinovy přednaški.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 12:50 am

Náhodou, to co Stein-sensei říká je celkem zajímavé zalhal jsem a přeměnil si ruku na čepel a začal si jí prohlížet
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Před kabinetem   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 2:58 pm

Dorazila sem jako poslední s úsměvem na rtech a všechny mile pozdravila Ahoj lidi! Ste tady nějak brzo ne? zvedla sem levé obočí a šla knim čekat na dr. Steina
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 3:58 pm

Chodba

Koukl sem na hodinky. Uplynulo už deset minut a Stein nikde. Klika cvakla,dveře letí Raiden vchází do dveří. Vykopl jsem dveře od Steinova kabinetu, zrovna ve chvíli kdy si Profesor do pusy dával svojí svačinu. Podíval se na mě tím svým vražedným pohledem a já věděl že bude zle.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:17 pm

Panebože, to je pako o-O pomyselala sem si a nakoukla dovnitř, kde seděl pravděpodobně rozlobený Stein. Dobrý den pane doktore! My jsme..eh..to přišli za vámi..kvůli těm hodinám! Doplňkovým ^-^ začala sem něco kecat jen aby se s Raidnem nějak nepohádali
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:21 pm

Steinův kabinet

Otočil jsem oči v sloup
To je pako co? šeptnul jsem Yun
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:23 pm

Hej to jo pousmála sem se a čekala na reakci Steina
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:35 pm

ziram na Raidena jak pako co si misli že děla? ještě budem mit pruser nějaky a budem tu hnit ne? Dohaje Raidene klidek! co blbneš?
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:49 pm

Klid Nibori, nekřič na něj, on prostě nerad čeká jako já snažila sem se uklidňovat partu, a celkem sem se i připravovala na možná menší nějakej trest od Steina za vyražení dveří jeho kabinetu o-O
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:49 pm

Steinův Kabinet

Stein vzal papíry co leželi na jeho stole a hodil mi je. Vzal jsem je do ruky. To je vaše první doplňková hodina. A teď vypadněte. Uklonil jsem se a zmiznul dřív než by mi stačil něco udělat
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:52 pm

To je zmatek Hej počkej na nás! volala sem na rychle mizícího Raidena
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:56 pm

Chotba

Najednou před Raidenem vyjeli ze zdi čepele a zablokovali celou chotbu.
Z jedné z nich se ozvalo: Kam si myslíš že běžíš?
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 4:58 pm

Nawaki o-O ??? Jej, to bude den pomyslela sem si a zvedla levé obočí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 5:10 pm

Chodba

Zastavil jsem se a hodil jim složku do zádu. To bude zívačka. Jdeme Nibori?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 5:13 pm

Tak o co jde? Řekne mi to někdo? řekl jsem a přistál vedle Yun opět jako člověk
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 5:17 pm

No nápodobně, řekneš nám to nebo si to jako máme každej sám přečíst??? zvedla sem opět levé obočí a dívala se pronikavě na Raidena
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 5:17 pm

pche to je ale pako podival se na Raidena s usměvem Jasně! o co tedy jide? řekl jsem a pomalim krokem sem šel za Raidenem
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) EmptyFri Mar 06, 2009 5:39 pm

Chodba

Nějákej šílenec kdesi v Rusku vyrobil stroj na vysávání lidských duší, tenhle stroj vysává duše z živého člověka. Podle těhle papírů se snaží vytvořit si armádu kishinů. Tohle bych zvlád i s prstem v nose. Řekl jsem ironicky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» Zbran - Nibori
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: