Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 5:44 pm

Chodba

Super... tak dem do ruska
Proměnil jsem se na meč a vklouzl Yun do ruky
Vzbudte me az tam budem
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 5:48 pm

Co?! To si myslíš že tě tam celou cestu budu tahat?! Tak to ne hezky půjdeš po svých§ vyjekla sem Smile
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 5:51 pm

Hehe RUSKo? bude zabava JUCHU!!!!Pobaveně sem se začal smat doufam že tam bude hodně boju dobře jestli mužem rad bych vyrazil uš se těšim.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 5:54 pm

Ale no tak... ozvalo se z čepele
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:03 pm

No vůbec se mě nepokoušej přemlouvat! Prostě půjdeš po svých a basta! Přece bys nechtěl aby se křehká dívenka táhla s kilovou zbraní? Nebo snad jo? naladila sem sladký tón a neviný psí oči. Very Happy Vem si příklad s Niboriho, ten bez kecání jde po svých!
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:08 pm

O něco později
Společně jsme dorazili do vesnice kde by se tajemný přístroj i s profesorem který ho vynalezl měl ukrývat. Brrrrrrr. T-t-o je zima. Oklepal jsem se a z batohu jsem vytáhl další bundu. Yun cítíš nějáké duše? Ve vesnici bylo prázdno. Najendou se cosi ozvalo. Nibori... Nastavil jsem ruku.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:11 pm

Proměnil jsem se ve zbran a vletěl Raidenovy do rukou A copak citiš? sem připraveni cokoliv rozdrtit uš začne nějaky boj? je ot těžke vydržet bez boje a kdi sem se naposledi rval? ani nepamatuji to je peklo!
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:14 pm

Zavřela sem oči a začala se soustředit na okolí N-no cí-tím j-jen j-edn-nu a-ale n-nemáppodle m-mě moc síli a-a možná ani není z-zbran nebo uži-vatel vykoktala sem se s rampouchem u nosu zabalená v několika bundách Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:18 pm

Ulice

Že by ochrana duše? Čarodějka? Že by nakonec ten profesor byla čarodějka? Ne to se mi nechce věřit. Zvuky se neustále přibližovali.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:22 pm

N-no asi čaroda....nic jinýho mě nenapadá kdo by to mohl být jedině nějakej vesničan
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:40 pm

Vykračoval jsem si celkem nalehko (tj takhle) )
Celkem hezké počasí, kde je ten magor co vysává duše? Sundáme ho a jdeme domů ne? řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:47 pm

Z poza rohu vyšla malá postava. Byla to postava starého muže. Myslím že chlápka jsme našli. Muž vytasil jakousi zbraň A taky myslím že máme problém.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:48 pm

Jasně! Ale tady v okolí není necítím ho pkud není čaroděj
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 6:50 pm

A to je co tohle zase? Kde je ten padouch? Uz potřebuju jen 11 pre-kishin duší a 1 duši čarodejnice... postěžoval sjem si
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 7:05 pm

pche? ten dědek se chce bít? tak mu polameme kosti! se smichem sem řekl a usměvem čekal na Raidena

opraveno
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 7:20 pm

Duše toho padoucha se přibližuje knám! oznámila sem skupině a nechápavě sem koukala na Nawakiho jak může být tak neoblečen a já zatimmrznu ve třech bundách
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 7:24 pm

K nám? Bezva jeho duše je už teď moje
Přemenil jsem se na meč a vzkouzl jsem Yun do ruky
At sranda začne
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyFri Mar 06, 2009 7:33 pm

Yahoo! vykřikla sem také z radosti a zároveň sevřela Nawakiho a čekal kdo nebo co se objeví
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptySat Mar 07, 2009 1:07 pm

Nepřeháněj hele... nemusíš mě tak mačkat ozval se ze studený hlas z čepele
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptySat Mar 07, 2009 5:23 pm

No tak promiň zkazil mi náladu svým ledovým hlasem a prostě sem dávala pozor
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptySat Mar 07, 2009 5:26 pm

Hluboce jsem se nadechl. Stařík vystřelil z pistole a já v mžiku u skočil. Bohužel mi uklouzla noha a tak jsem spadl na zem. Projektil mě ale tak č i tak netrefil. Vyběhl jsem ku předu. Stařík nabíjel svou zbraň.Dal jsem mu pěstí zezdola což ho vyhodilo do vzduchu, kde už na něj čekala Yun.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptySat Mar 07, 2009 5:30 pm

Raiden mi "přihrál" staříka a já sem ho chtěla přeseknout Nawakim, ale nepřesekla, jeho tělo bylo jak z ocele a stařík akorát spadl velkou rychlostí na zem a pak se nám začal smát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptySat Mar 07, 2009 7:06 pm

Začal jsem se soustředit. Stal jsem se lehčím a ostřejším
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptySun Mar 08, 2009 11:28 pm

Znovu se se pokusila poranit toho dědulu, ale on byl jak neporazitelnej a vážně mi začal vadit a rozčilovat!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2009 9:30 am

Takhle to nepůjde Yun... musíme něco vymyslet ozval se ledový hlas z čepele
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» Zbran - Nibori
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: