Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyMon Mar 09, 2009 4:49 pm

To se ti to mluví. Zabrzdil jsem vedle Yun. Zašermoval jsem mečem a znovu hurá na dědka. Bohužel útoky byly k ničemu.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyMon Mar 09, 2009 5:39 pm

Dohaje co je to za šmejda? kdo si misli že je? nějaky superman? AARGGH! Musime ho rozsekat! vykřikl sem naštvaně ze zbraně
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyMon Mar 09, 2009 5:57 pm

Musíme zjistit jeho slabinu! A kdo to vlastně je?! řekla sem připravená zjistit oněm co nejvíce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyMon Mar 09, 2009 8:04 pm

Matička Rus

Možná je na čase přijít s plánem B... řekl jsem když se od něj odrazil další můj útok
Docela to bolelo
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyMon Mar 09, 2009 10:17 pm

Dobře. Doskočil raiden saltem zpět k Yun. Co mám dělat? Podíval se na ní zaujatě. Hlavní je zničit tu zbraň. Ukázal na "pistoli" kterou stařík držel v ruce. Ten dědek nás zajímat nemusí
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyMon Mar 09, 2009 10:59 pm

To zní chytře zamyslela sem se a prohlídla si staříka od hlavy až patě
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyMon Mar 09, 2009 11:22 pm

Dostanu ho Yun... pust mě řekl jsem jí
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 4:36 pm

Trochu sem se na něj zamračila, ale pustila. Chvíli sem přemýšlela jestli to byl dobrý nápad...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 5:20 pm

Přemenil jsem se na člověka a skočil po dědovi. Odrazil jsem střelu z pistolr čepelí které se mi vysunula z ruky a dopadl jsem před chlápka už v podobě meče a zabodl se do země
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 5:30 pm

Já neuvěřitelnou rychlostí se se dostala ke své zbrani, popadla Nawakiho a chtěla sem dát ránu dědkovi Nawaikim, jenže mi uklouzla noha a já spadla a dědek mezitím někam utekl a šíleně se smál
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 5:34 pm

Skoro to vyšlo... řekl jsem a přemenil se zase na člověka
Kam utekl?
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 5:40 pm

Sem snad děd vševěd. Vyprskl. Už sme ho skoro měli. Vzteká se Raiden. To snad není možný. Něco si začal mumlat pod vousy a otočil se ke všem zády.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 5:41 pm

Omlouvám se, byla tam nějak louže snažila sem se skupinu uklidnit a moji nešikovnost nějak omluvit
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 5:49 pm

To bylo tím jak si mě vytahovala, byl jsem hluboko v zemi takže tě to vyvedlo z rovnováhy...
Ale dostaneme ho
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2009 10:18 pm

TO JE VTIP????? AAAAAAAAAAAAAAaa KDE JE TEN DEDEK?! ZABIJEM HO!!!!!!!!!!!!!!!!! DOHAJE STIM DEDKEM! řekl jsem proměnil se spatki na člověka a nadaval dale.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 6:04 pm

AAAa Omlouvám se! Jasný! Vám by to taky třeba uklozlo! rozčílila sem se ale pak sem vycítila víc a víc duší.
Lidi, tady něco nesedí je to tady přímo předušené! Cítím tu strašně moc duší a čarodějky to nebudou, to je jasné....mám pocit že pár se jich blíží knám....zavřela sem oči a snažila se soustředit na ty duše . Kdo to mohl být?!
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 6:08 pm

Zanedlouho co to Yun dořekla se na nás vrhli pre-kishini. Myslím že pár duší tu ulovíme. Raiden vytáhl z kapsy sluchátka a pustil si do uší rokovou hudbu. Pohlédl na niboriho a natáhl ruku.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 6:36 pm

Já sem krom těh sluchátek udělala to samé, ale najednou se pre-kishini začali objevovat víc a víc a některé ty stvůri ani pre-kishini nebyli, nedokázala sem pochopit co to bylo o-O
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 7:17 pm

Yun se se mnou rozmáchla. Projel jsem dvěma z nich bez větší námahy. Zůstlai se po nich vznášet jen červené duše...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 7:49 pm

Jupíí! Budou duše! vřeštěla sem a máchala nawakim po pre-kishinech a všude po nás zbyli jen vnášející se duše
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 9:32 pm

Raiden vskočil před Yun. Je na nich něco divnýho. Vůbec se nebrání, ztratili pud sebezáchovy. Je jich nespočet. Nejspíš takhle skončila celá vesnice. Pre-kishini se začli formovat. Mají připravenou taktiku. Vzdechl a máchl niborim.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 9:37 pm

Zničíme je než ji provedou ozvalo se z čepele
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 11:23 pm

To dá rozum, na ně! zavelela sem a s Nawakim v ruce sem se pustia do středu vyrovnaných pre-kishinů
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySat Mar 14, 2009 11:51 pm

Pre kishini pouze uhýbali útokům. Vůbec neůtočili. Bylo to až moc podezřelé. Co se tu hergot děje? Vyběhl vpřed. Pokuste se je zdržet ja najdu dědka! Přeskočil řadu kishinů ale jakmile se dostal dál další kishini vytvořili blokádu.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 EmptySun Mar 15, 2009 12:02 am

Běžela sem k té blokádě a všechny je přesekla aby se raiden s nborim mohl dostat dál
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» Zbran - Nibori
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: