Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 11, 2009 5:46 pm

Otevřel jsem oči, nade mnou stál stein a vedle něj byl nibori. Co se děje? Stein se usměje. Podle lékařské zprávy už si celkem fit tak sme ti přichystali misi. Její cíl je na Hawaii
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 11, 2009 7:09 pm

Hawai, Docela se tam i těšim a co ty Raidene? řekl s usměvem
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 11, 2009 7:30 pm

Posadil se na postel. Ani moc ne, ještě mě bolí celé tělo.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 11, 2009 7:59 pm

to zvladnem kdištak ti pomohudodal znova s usměvem
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySun Apr 12, 2009 11:56 am

Vstal jsem z postel. Zajdu si zbalit pár drobností a můžeme vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySun Apr 12, 2009 4:19 pm

jasně ja uš mam vše potřebne řekl s usměvem
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyWed Apr 15, 2009 10:57 am

Raiden otevřel dveře do svého bytu a rychle je zase zabouchl. Hned za dveřmi se sesypal. Asi po dvou hodinách se zvedl a vzal si prášek na utlumení bolesti. Zbalil si pár nezbytných věcí a vydal se za niborim.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyWed Apr 15, 2009 8:03 pm

kdiš takhle čekam na Raidena pomalu uš mě začinaji dochazet nervi stim že pořad nepřichazi
achjo snad snim nic neni mu to trva jak kdiby ehm no nic stal sem tam stale a čekal na Raidena
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyWed Apr 15, 2009 8:19 pm

Dorazil jsem na místo setkání a oba jsme vyrazili na dlouhou cestu na Hawai
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 18, 2009 8:57 am

kdiž uš přišel Raiden a vydali sme se docela sem byl zamyšleni a pak se zeptal
co mysliš že nas tam čeka?
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 18, 2009 9:54 am

Doufám že nic složitýho. Ještě nejsem úplně ve formě, ale pár duší by se šiklo.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 18, 2009 4:28 pm

doufejme ale vkaždem připadě si muj uživatel a tak tě budu chranit při problemu řekl a pokračoval dale
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 18, 2009 6:04 pm

Raiden se na niboriho zazubil. Cesta byla dlouhá.

O dva dny později

Tak sme tady, to by mě zajímalo co je tu špatně. Zadíval se na slunnou pláž a pokračoval.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 18, 2009 9:57 pm

ach napodobně je tu taka krasa dokonce bych si tu udělal dovolenou kdiby sme tu neměli misi řekl s usměvem a začal se protahovat
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySun Apr 19, 2009 10:21 pm

Na zádech sem ucítil kov. Ani necekni. Za niborim stál muž ve stejné masce jako držel mě. Půjdete hezky potichoučku kam vám řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySun Apr 19, 2009 11:19 pm

hmm coto? ja se chtěl jenom valet se my hlavou množili ruzne myšlenki kdiš mě někdo zarazil a ja nato jen přikivl a samožrejmě čekla na Raidena pokud něco vymisli
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyWed Apr 22, 2009 9:02 pm

Zezadu dopadl na mou hlavu těžký kov, nejspíš nějáká železná tyč, každopádně sem ihned omdlel
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyThu Apr 23, 2009 8:09 pm

eh? ty šmejdi! jestli memu uživateli ještě něco udělaj tak je zabiju! choval sem se jako bych přijal jejich rozkazi a byl zaroven připraven je napadnout kdiš dostanu možnost
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyThu Apr 23, 2009 8:43 pm

Bylo to sotva dvě hodiny po tom,co sem se probral, ale přišlo mi to jako týden. Otevřel jsem oči a proti mě stála jakási verze pre-kishina. Takže shibusen o nás už ví? A poslali tyhle děcka? To je ten shinigami teda pěknej srab. Plivl sem mu do obličeje. Takhle o shinigami-sama nemluv.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyThu Apr 23, 2009 9:08 pm

zamračil sem se a podival na Raidena a tim mu naznačil "kdykoliv připraven" v obličeji sem měl vražedni vyraz
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyThu Apr 23, 2009 9:23 pm

Dostal sem kopačku do ksichtu, kývl na niboriho který se změnil ve zbraň a rozřízl mi provazy. SOUZNĚNÍ DUŠÍ!
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyThu Apr 23, 2009 9:28 pm

ARRRRGHHHH!!! zakřičel sem při souzněni a moje sila se zvětšovala stejně tak s Raidenovou, byl sem važně naštvani a připraveni je rozsekat a rozdrtit nakusy!!!
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySat Apr 25, 2009 9:10 am

Otočil jsem se od mrtvol a pustil niboriho. Bohužel jsem zjistil že tohle byla jen návnada, nebyl to skutečnný cíl. Bude to tedy ještě těžší?
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptySun Apr 26, 2009 9:51 pm

nahle sem se proměnil naspatek se sklamanim Achjo a ja se uš těšil že tu bude něco vice, Co teda budem dělat Ted Raidene? otazal sem se s važnim sklamanim
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) EmptyFri Jul 31, 2009 11:09 am

Než jsem stačil mrknout pre-kishin mi uštědřil další kopačku do ksichtu. Rozběhl jsem se a vzal niboriho ze země. Teď vám ukážem jak to chodí na shibusenu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)   Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
» První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Mise : Los Angeles, herec - zabiják

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: