Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Vodník (mise pro Nawaki a Yun)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyFri Apr 10, 2009 11:33 pm

Nawaki ležel v nemocnici. Zastavili mu krvácení a byl celkem v pořádku. Yun mu vyčítala, že opět bojoval bez ní, když v tom dovnitř vešla sestřička a podívala se na Yun. Chce s vámi muvit Shinigami-sama řekla a ukázala na zdrcadlo na stěně
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyFri Apr 10, 2009 11:36 pm

Dobrý den! Shinigami-sama! pozdravila sem Shinigamiho v zrcadle
Stalo se něco?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyFri Apr 10, 2009 11:43 pm

Ummmm řekl Shinigami a pak zamával svou obrovskou rukou
Ahoj ahoj Yun, měl bych pro tebe menší úkol. V Lichnštejnsku mají podle všeho problém s vodníkem, potřenoval bych, abyses na to podívala řekl Shinigami bodře
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyFri Apr 10, 2009 11:44 pm

Samozřejmě Shinigami-sama!Pro vás cokoliv! usmála sem se
Eh, hned? zeptala sem se ještě
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyFri Apr 10, 2009 11:48 pm

Copak máš za práci? zeptal se Shinigami
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyFri Apr 10, 2009 11:51 pm

Nic nic! začala sem mávat rukama
Jen se tak ptám, navíc Nawaki je v nemocnici ale brzo ho pustěj! začala sem něco koktat
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyFri Apr 10, 2009 11:58 pm

Ummm..... slyšel jsem že se zase porval, ale to zvládnete. Vodník není moc silný zárodek, bude to hračka řekl Shinigami
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:00 am

Dobře! Ta já už půjdu! Nashle! rozloučila sem se se Shinigamim a odešla za Nawakim
Hele hrdino, máme misi!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:05 am

Já jsem vždycky připravenej a ty to víš řekl jsem a vztal z postele a přehodil přes sebe svoje severský hadry. Aspon ti ukážu co jsem se naučil
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:10 am

Zadrž! chytla sem ho za límec
Ty s jako myslíš žetě takhle pustim? Tak to teda ne! předchvílí ses válel před školou v bezvědomí a teď by si šel na misi?? vyhrkla sem na ěj
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:13 am

Jsem v pořádku, znáš mě. Mě nikdo nedostane, na to jsem moc tvrdohlavej usmál jsem se a vztal z postele. Lichtncosi? Tam jsem nikdy nebyl
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:20 am

Já taky ne šeptla sem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:25 am

Tak pojd, budu řídit chytil jsem Yun za ruku a táhnul jsem jí k místu, kde mám zaparkovanou motorku
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:29 am

Fajn, ale né že zase pojedeš jak prase! dodala sem a nasedla na motorku XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:37 am

Neboj se, budu velice opatrnej řekl jsem, počkal až Yun nasedne a pak se rozjel velkou rychlostí po silnici směrem do Lichtnštejnska. Bylo krásné počasí a cesta byla super. Řítili sme se sedmdesátkou přes města a vesnce
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:38 am

Víš vůbec kam jedeš? zeptala sem se ho
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:44 am

Jasně sme tam za půl hodiny... aspon myslím řekl jsem a pokračoval dál
Tohle bude brnkačka co myslíš? Přijedem, zničme vodníka a jedem domů řekl jsem a sešlápnul plyn
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:49 am

No zas tak jednoduchý to nebude, teda myslim si to
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptySat Apr 11, 2009 12:51 am

Uvidíme... ukážu ti mod dračí čepele řekl jsem a zatočil k rybníku
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyMon Apr 13, 2009 12:11 am

Whaaa! Co děláš? Řekla sem ti ať nejezdíš jak prase! XDXD zanadávala sem XD
hej a jak ses mohl bezemne něco naučit? zvedla sem levé obočí XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyMon Apr 13, 2009 12:14 am

Trénoval jsem... trénuju pořád když nespím nebo nejsem ve škole. A nezlob se na mě, ale při duelech jsem radši sám. Vyvinul jsem taktiku boje s více čepelemi. řekl jsem a uděla smyk před rybníkem a zastavil
Tak jsme tu řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyMon Apr 13, 2009 12:16 am

Seskočila sem z motorky a rozhlížela se po tom vodníkovy
Hmm nikde ho nevidim ai necejtim!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyMon Apr 13, 2009 12:18 am

Nejsem si jistej... ale nebude to mít něco se slovem ... Voda? zeptal jsem se a podíval se na obrovskou plochu rybníka
Asi je pod vodou dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyMon Apr 13, 2009 12:20 am

Vytřeštila sem oči hrůzou
C-cože...? *smrt v očích* XD
Já do vody nejdu! Na to zaomeň! mám s vodou špatné zkušenosti z dětsví!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) EmptyMon Apr 13, 2009 12:22 am

No... asi nejsi sama ukázal jsem na nemrtvé, studené ruce, které se vynořovali z vody jak na břeh vylejzalo asi 5 oslizlejch,namodralejch utopenců
Asi přivítací výbor...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Uživatel - Kyoya (Nawaki)
» První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: