Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Vodník (mise pro Nawaki a Yun)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 12:23 am

Néé§ Nesnášim vodu a vše v ní! Hlavně ryby!! zanadávala sem si a nasadila sem takovej znechucenej výraz XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 12:25 am

No to bude zlý... to jsem zvědav jak chceš zničit vodníka... řekl jsem a vklouzl jí do ruky
Ti utopenci byli dost blízko
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 12:27 am

Tentokrát sem už nasadila strašně drsňáckej výraz a jednou ranou přepůlila ty vodní zrůdy XD po kterých zbyli jen vznášející se duše
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 12:32 am

Fajn.... to bylo... ohromující řekl jsem s otevřenou hubou a přemenil se zpátky do své lidské podoby
Přišel jsem k nejbliží duši a spolkl jí
Svělá...ted jeste najít vodníka... hádám, že ven z vody nepoleze
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 12:39 am

Ne! Do vody já nepolezu! Nějak ho vylákáme na břeh! navrhla sem!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 12:41 am

No to jsem zvědavej jak, protože hádám, že se nezvdá toho, že je ve vodě silnější... řekl jsem a slupnul poslední duši
Tak 22 duší slupnuto, už jen... fůra dalších dodal jsem a podíval se do vody
Tak to vypadá, že tam budu muset jít sám co? Vidíš... nezval jsem si plavky řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 1:00 am

No to ne! Sám tam nejdeš! Na to zapomeň! začala sem panikařit XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 1:02 am

Tak prima řekl jsem, chytil Yun za ruku a táhl jí do vody
Ani neni moc studená... má takovejch krásnejch 7°C řekl jsem, když jsem vstoupil do vody
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 4:50 pm

Néé" To mi nemůžeš udělat!! začala sem panikařit
Nawa...*glogloglo* XDXD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyMon Apr 13, 2009 9:53 pm

Ale no tak si jdi řekl jsem jí a pustil jsem jí
Sám sem plaval dál
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyFri Apr 17, 2009 3:35 pm

Hlupák!Nemůžeš jít sám! opatrně sem se vydala za nim XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyFri Apr 17, 2009 3:46 pm

Jistěže můžu... řekl jsem
Vylákám ho na břeh... řekl jsem jen a potopil se
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyFri Apr 17, 2009 3:50 pm

Ne nemůžeš! a nebď paličatej! plavala sem za nim
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyFri Apr 17, 2009 3:56 pm

Pod vodou jsem toho moc neviděl. Nikde nikdo. Najednou mě něco chytlo za nohu a táhlo mě to dolů. Proměnil jsem se na meč a vykouzl ze sevření. Proměnil jsem se zpět a plaval jsem nahoru. Podařilo se mi dostat se na hladinu. Za mnou vypavala dvě chapadla z vody. YUN na břeh !!!
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyFri Apr 17, 2009 4:05 pm

Huh?! Nawaki najednou obrátil směr břeh a na mě se řítila nějaká chapadla! XD Okamžitě sem zabrala a snažila se yplout na břeh, což se mi skoro povedlo, chytla sem se nawakiho a ěco nás pak táhlo někam dolů XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptyFri Apr 17, 2009 4:51 pm

Z ruky se mi udělala čepel a přesekla vodní chapadla. Popadl jsem YUn a plava, na hladinu. Potom jsem jí vytáhl na břeh
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 EmptySat Apr 25, 2009 8:33 pm

Pokračování:
Zabili jsme vodníka a Yun pak někam odešla...
(Prostě ji už Yun nebaví, tak hraje za nějakou čarodějku)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodník (mise pro Nawaki a Yun)   Vodník (mise pro Nawaki a Yun) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Uživatel - Kyoya (Nawaki)
» První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: