Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptySun Apr 05, 2009 11:08 am

Raiden vyskočil a saltem se pokusil přeseknout dědka vejpůl. Ten ovšem uvolnil Soul Protecto a začal čarovat. Jeho kouzlo mě mrštilo proti stropu. Po té co Raiden dopadl na zem se zvedl, otřel pusu od krve a usmál se. To je vše?
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptySun Apr 05, 2009 11:10 am

heh snad ti nic neni taky dědek nam přece nic neuděla řekl s usměvem a byl připřaven na všechno
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptySun Apr 05, 2009 2:13 pm

Najednou jsem spolu s Yun vyletel z druhe strany. Ostří se zblísklo....
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptyMon Apr 06, 2009 6:35 pm

Vystartoval jsem proti dědkovi nesmírno rychlostí. Než vystřelil změnil jsem směr. Uhodil jsem ho zezádu ale jako by kolem něj bylo nš´ějáke silové pole. Dívam se do čepele. Další souznění takhle rychle po sobě už moje tělo nevydrží.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptyMon Apr 06, 2009 8:40 pm

Musíme něco dělat, ale fofrem... ozvalo se z čepele když se o něj zarazil i můj útok
Návrat nahoru Goto down
Raiden_cz
Shinigami-sama
Shinigami-sama
Raiden_cz



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptyTue Apr 07, 2009 9:15 am

V nemocnici na shibusenu prý vaří docela dobře. Mrkl na čepel. SOUZNĚNÍ DUŠÍ!!!!!!!!!!!!!. Moje duše se tak třikrát zvětšila, Byl to krásný pocit. Otevřel jsem oči které změnili barvu z modré na rudou. Znovu uchopil Niboriho "obráceně". Vystřelil k dědkovi. Naznačil útok mečem, který chtěl děda vykrýt ale v té době dostal zásah Raidenovou druhou rukou. BOOOOOM. Uvolnil svoji frekvenci a s dědkem to praštilo o strop. Přiskočil jsem k němu. Ne prosím, nezabíjej mě, mám... Než to dořekl měl mečem proražené srdce. V tu chvíli Raiden omdlívá.
Návrat nahoru Goto down
Nibori-Reizo
Uživatel
Uživatel
Nibori-Reizo



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptyTue Apr 07, 2009 9:28 am

Proměnil se spatki do lidske podobi a chytl Raidena
Wooho! to bylo dobryxD a ma to, tebe ted teda odvedem do te tvoji nemocnici řekl ikdiš věděl že Raiden nevnima
vtu chvily ještě sebral dědkovou duši a vpohodě ji splkl Mnam usmal se a vzal Raidena na zada
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 EmptyTue Apr 07, 2009 12:11 pm

No teda.... to bylo pěkně nefér... měl jsem jen 21 duší postěžoval jsem si, když jsem viděl jak nibori slupl duši
Ale tak když jste ho dostali... řekl jsem nakonec a otočil se na Yun
Tak práce je dokončena, můžem se vrátit do Death city řekl jsem jí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)   První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První doplňková hodina - Pravda či lež? (Pro: Yun Tao,Nawaki,Raiden_cz,Nibori)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)
» Zbran - Nibori
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: