Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySat May 02, 2009 9:55 pm

Taktéž vlezl do kupé a posadil se vedle Shinana , jeli ohromnou rychlostí a v tom začali zastavovat. Dámy a pánové blížíme se do naší stanice zahučel Washio , vstal a zamířil k východu z vlaku...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySat May 02, 2009 9:59 pm

Opět sem mu rychle skočila do kapucy a už sem se nemohla dočkat až se dostanu z toho hrozného vlaku! XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:13 am

Vlak sebou cukl
Dřív než se dveře otevřely se už zase zavíraly...
Pitomej vlak pomyslel jsem si a proskočil zavírajícími se dveřmi
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 12:32 pm

Nestihl vyskočit se z dveři , ale než vlak začal nabírat rychlost rozběhl se zpět do kupé a vyskočil z pomalu rozjiždějícího vlaku oknem. Ah , to zas byla jednou jízda , teď najít toho týpka...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 12:48 pm

No úchvatná! pomysela sem si XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 3:06 pm

tak kde to mal byť
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 8:38 pm

Neříkal Shinigami něco jako továrna? zeptal jsem se, protože sem si nebyl jistý
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 9:02 pm

Mám já vědět , možná řekl poněkud nejistě Washio a otočil se na Shinana nevíš?...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 9:35 pm

Já bych to zkusila tamtudy! šeptla sem Washiovi a ukázala packou směr XD
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 9:42 pm

Ale tam je les podíval se tím směrem a šeptnul co tam , tam továrna nebude....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 10:57 pm

Navrhoval bych jít.... uhm... tudy... hodil sem rukou směrem skoro opačným než kočka
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:05 pm

Já bych šel k tý řece a pak podél ní zapřemýšlel a nevěděl co říká je to tam romantický usmál a mrknul na Hannah...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:08 pm

Romantiku vem čert, ale není to blbej nápad... továrny potřebujou vodu... hodně vodyřekl jsem
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:10 pm

Tak na co čekáme pobídl kolegy a vyrazil směrem k řece , ta byla čistá a oproti okolí moc kontrastní...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:17 pm

Ok... a po nebo protiproudu genie optal sem se, protože nebylo jasný kde vlastně továrna je
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:20 pm

Jelikož jsme u vstupu do vesnice a továrna bude ve vesnici tak půjdem proti proudu směrem do vesnice zaperlil Washio a nahodil pyšný výraz...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:29 pm

Továrna... ve vesnici? řekl jsem
Kdyby byl mocnej zárodek Kishina ve vesnici žil by v ní někdo?
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptySun May 03, 2009 11:59 pm

A kdo říká že lidi co tam žijou , nejsou šílení usmál se šíbalsky...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptyMon May 04, 2009 10:32 am

Fajn fajn... jdeme do vesnice.... při nejhorším se zeptáme někoho ve vesnici... řekl jsem, protože mě už nebavilo se s ním hádat. Vydali jsme se vztříc vesnici. Byla celkem malá a chudá. Většina obyvatel byli rybáři. Nevypadalo to ale, že by bylli šílení nebo uteklí z vesnice. Jen když nás viděli tak poslali děti domů
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptyMon May 04, 2009 10:18 pm

Já už sem radši nenavigovala XD a byla předníma packama opřená o Washovi ramena a pozorovala vesnici a tak nějak vše kolem. Pak sem si všimla někde v dáli nějakého dýmu a ukázala sem tam packou Hele, nebude to ta továrna??? zeptala sem se XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptyTue May 05, 2009 1:44 pm

prižmuril som oči je to možne
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptyTue May 05, 2009 2:27 pm

Je to dokonce docela pravděpodobné... takže jdeme ne? řekl jsem a vydal se zkrz vesnici
Lidi na mě koukali dost blbě, asi se mě báli... nevěděl jsem proč
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptyTue May 05, 2009 7:50 pm

Následoval své kolegy a zatínal zuby bolestí , kterou mu zpusobovaly drápy zarité v ramenou. A jak na něj vlítnem , to tam jentak přijdem a řeknem kde seš smrade zamumlal do větru Washio a pomalu blížíjíc se továrna mu dělala husí kůži...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptyTue May 05, 2009 9:18 pm

Ty seš teda vtipálek! Musíme se zneviditelnit a skrýt svoji duši, aby o nás nikdo nevěděl! A...a..apak ho klidně napadněte ve chvíli, kdy to nebude ten ...eh, koho že to dem zliklidovat?? přihlouple sem se zeptala XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 EmptyTue May 05, 2009 9:57 pm

To s tím vlítnutím se mi líbilo víc... ale navrhuju oboje. Já tam vlítnu a vy skryjete svoje duše. Zatímco ho zaměstnám vy přiskočíte zezadu a sundáte ho, pokud se to dřív nepovede mě smaotnému... co vy na to? řekl jsem sebejistě, jako bych byl prezident zeměkoule
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: