Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 6:54 pm

chapem, ale mylsím, že ešte niesme kompletný nie? je tu len jeden užívateľ a dve zbrane
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 6:55 pm

Z hlavou zahrabanou v zemi po boku Nawakiho a Shinana jen sledoval Shinagamiho a zaprskal Mužete , Shinigami , jen do nás naperte co vlastně budem dělat....
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 6:59 pm

nechápem premeral si NAwakiho
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 7:05 pm

Byla sem přeměněná do kočičí podoby a radši nemluvila a skryla si duši, aby shinigami nepoznal, že sem čarodka a nechtěl mě zavřít bo tak. proto sem ze sebe dělala úplně normální kočku XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 7:07 pm

TAk aka to bude missia
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 7:14 pm

Sedim u schodů celá vytřeštěná, měla sem prostě strach z shinigmiho a pozorovala celý ten užasný rozhovor XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 8:11 pm

V jedné továrně v Rumunsku ze zbláznil inženýr a začal vyrábět démonické nástroje. Stal se z něj velice mocný zárodek a musí být zničen. Proto jsem přizval Nawakiho aby vám pomohl... hlavně je to jediná zbraň co zvládne aspon trošku bojovat bez uživatele... řekl Shinigami
Při slově "trošku" jsem se zatvářil pohledem který jasně říkal Zabiju-tě-Shinigami
Shinigami to evidentne postřehl, protože mě dalším "Shinigami chop" poslal zpět na podlahu
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 8:48 pm

Jediná zbraň , no dovol , kdo myslíš že to jako jedinej Nawakimu natřel jedním koutkem se pousmál a ukazál prstem daleko nad sebe , snad mě zase neuzemní...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 9:11 pm

Hmm, aby se tu ještě nepoprali...anebo nás Shinigami už vyžene a oni si dají duel venku..Ne to ne..to by neudělali XD běželo mi hlavou a pořád sem sledovala celou "akci" a hlavně shinigamiho
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 10:05 pm

Natřel? Porazil sem tě... sem nikdy neporažanej šampion okřikl jsem ho
Opět jsme oba skončili na zemi
Takže se toho zárodku zbavte, zabít se můžete potom řekl nám Shinigami
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 10:20 pm

Kde jsi to sebral , jaká výhra , maximálně remíza usmál se s hlavou zabořenou do země. Vstal a zavelil Jdu sežrat tu potvoru a na povel napřáhl rukou směrem ke dveřím...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 10:25 pm

Skočila sem washiovi-senpai do kapuci a předníma packama se opřela o ramena a abych viděla na cestu XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 10:47 pm

Podívej se do tabulek, mam tam výhru řekl jsem
Shinigami už se zase napřahoval
No, ale teď je důležítější mise... řekl jsem rychle
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 11:38 pm

Soustředil se na svou kapuci , aby mu Hannah nevypadla a ignoroval Nawakiho a jeho řeči o tabulkách. Vlastně nevnímal nic než svoje myšlenky bude mise těžká , dokážu Hannah ochránít , sním další duši. Mávl na kolegi a vyšel ze dveří , mužeme jít rovnou , né pánové?...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 11:07 am

ale napriek tomu protestujem, Washio porazil na poslednej missi zarodok sám, dokáže perfektne bojovať aj bez užívateľa obranoval som kamaráta
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 3:22 pm

A tu ruku mu přišívali proč? zeptal se zvědavě shinigami
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 4:51 pm

Washio se zastavil , otočil se na Shinagamiho , vytáhl si rukách a ukázal na znatelnou jizvu na jeho levé ruce Myslíš tohle , Shinigami , to nic nebylo ani to nebolelo , moc si nepamatuju co se dělo a opět odvrátil s úsměvem svou tvář. Co že tě to najednou zajíma zahuhlal že mu bylo špatně rozumět...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 4:58 pm

Tak už běžte a vraťte se až se zbavíte zárodku... řekl jenom Shinigami a svejma obrovskejma rukama nám pokynul aby sme šli pryč
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 6:24 pm

Tak Team ideme
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 8:13 pm

Já jsem dávno připravenej řekl jsem a spolu s ostatními se vydal k východu
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 8:24 pm

Vyšli z Death City a rozhlédly se kolem , ten den zrovna běsnila na pouští písečná bouře. Vyrazíme teď , nebo počkáme až to skončířekl trošku bázlivě Washio a znovu se začal rozhlížet....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 8:32 pm

Co mě se týče, tak já jsme zbraň, mě to nevadí, ale klidně počkám chvíli potřebujete-li řekl jsem bez jakýchkoliv emocí
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 1:46 pm

Ideme hned, čim skôr vyrazime tym skor prideme domov
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 3:43 pm

Uhm... a jak se hodláme dostat do Rumunska? řekl jsem. Na motorce je svíst nemůžu, je max pro dva lidi...
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 EmptyTue Apr 28, 2009 4:28 pm

Napadá mě jen pouštní expres zadíval se na nedalekou zastávku a dodal [b]doufám , že ještě jezdí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: