Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyThu Apr 30, 2009 6:44 pm

uhm... řekl jsem jenom
To nezní moc věrohodně
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyThu Apr 30, 2009 6:45 pm

Tak mu to neříkej kdy se tinechce kouknu na shinana a pousměju se XD
a ty, přestaň se ptát a tasit zbraně! probodla sem nawakiho svým zlým (zmateným) pohleem XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyThu Apr 30, 2009 6:46 pm

Pf pozrel som na Hanah
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyThu Apr 30, 2009 7:01 pm

Tak kdo sakra seš? zeptal sem se dost nerudně
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyThu Apr 30, 2009 7:08 pm

Washio se rozzuřil , z jeho ruky se stala taktéž čepel a zaplula Nawakimu pod krk říkal jsem ať ji necháš a ušklíbl se s ohněm v očích. Neumíš pobrat , že je to prostě mluvící kočka , zakletá osoba rázem se jeho duše zvětšila a hlas zesílil a dostal se do nízkého tónu Neser řekl strašidelně...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyThu Apr 30, 2009 7:15 pm

Padl jsem na zad, ze zad se mi vynořila čepel, které mě vymrštila do vzduchu a odkopl jsem Vheryna na druhou stranu vlaku
Tohle už nikdy nedělej... Shinigami sice říkal, že máme spolupracovat, ale pokud na mě ještě jednou vytasíš čepel, tak tě sundám tak, že tě nikdo nepozná řekl jsem zcela bez prdele
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyThu Apr 30, 2009 9:09 pm

Dotkneš sa hocikoho z môjho týmu, a uškvarim ti mozog povedal vyhražne
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 2:45 am

To známe , jako posledně , kdy jsi neodešel ani po svých zasmál se Washio a opět nastražil čepel směrem k Nawakimu zkus mě nebo můj tým prokovat...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:32 pm

Nechápu, proč mě Shinigami nenechal jít na tenhle úkol samotného... akorát mě zdržujete... řekl jsem a zakroutil jsem hlavou
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:34 pm

vychytil som Nawakiho za golier a zdvihol ho do vzduch šampinom nerobi, shingami vedel prečo to urobil tak sa stym už neštvi, leb ti death the shinan da taku cez hubu, že sa v tomto vlaku budeš viesť posedný rkat, stači ak esšte niečo raz pozamenáš[/b]
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:39 pm

Jen se usmál nad vzniklou situací a sednul si sám k poslednímu sedadlu u okna nechme toho , nemá to smysl , nejsme nepřátelé a posadil si kočku na klín. čeká nás ještě dlouhá cesta
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:40 pm

Mírně jsem se pousmál
Z rukou se mi staly čepele, dvě mi vyrostly ze zad
Dal jsem Shinanovi hlavičku, takže mě pustil, píchnul jsem čepel do země a otočil se kolem ní jako kolem osy a nakopl jsem ho tak, že odletěl za Vherynem na druhou stranu vlaku
Ještě něco?
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:41 pm

chvilu som ešte vystražne hľadel do Nawakiho oči a potom som ho spustil na zadok napriek tomu plati čo som povedal, blbe slova a utekaj odo mna tak daleko ako len môžeš
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:43 pm

Washiovi začala stoupat šílenství do krve , duše i těla. Duše se zvětšila do závratných výšín , a úsměv se stal tak širokým jako nikdy. Však ale seděl dál nehnutě , bylo vidět jak moc se přemáhá a vydržel tuto sílu...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:47 pm

Čepele se pomalu zasunuli zpět a ušklíbl se
Takže, pokud chcete tuhle misi dokončit, tak se uklidněte, jinak vás pošlu velice expresivně do záhrobí a misi dokončém sám...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:47 pm

telom my pulzovala krv, moja pravá ruka vystrelila, neovládol som pociti a v zúrivost sim použil jedine kuzlo ktore som poznal, Ruka sčiernela a zvätšila sa, presne ako vedy pri hanah, podchitila navakiho pod krk a vrazla ho o stenu vlaku,v druhej ruke som nahromadil veľky počet duševnej energie a strelil som ho nawakimu do hrude, vtedy som si uvedomil čo robim, pustol som nawakuho a ruka sa mi vratila do normalu. Pozrel som na Nawakiho v strachu či som ho nezabil, pretože silu prebudenia duše nezvládam tak ako by som mal
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:55 pm

Sledoval celou situaci s povzdálí a říkal si Proč to dělají , když jsme to ukončily. Neohodlal povstat , nechtěl dělat problémy , věděl co se stane když propadne šílenství. Měl chuť na další duši...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 12:57 pm

Trošku jsem ho podcenil, v poslední chvíli se mi ze zad vysunulo několik čepelí, které se zahnuli dopředu jako štít. Z nohou se mi vysunuli čepele do podlahy, jako podpěry. Moc to nepomohlo, rána mě málem vyhodila z vlaku. Naštěstí mě štít z čepelí ochránil před většinou zranění. Všechny čepele zmizely, kromě těch co jsem měl místo rukou. Po těch začali přebíhat plameny. Stříhnul jsem jimi před sebou a vyslal ohnivé tornádo napříč vlakem, cestou spalovalo vše, čeho se dotklo
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 1:16 pm

Neda si pokoja vyskočil som na strechu vlaku, tam som sa sustredil a použil prebnudenie duše. Enegria vôkol mna pulzovala na plne obratky a ja som vletel pramo na naakyho, negria otrasala celým virom
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 1:20 pm

už to ukončime vykrikol som
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 1:37 pm

Odskočil jsem dozadu a prokopl dveře do dalšího vagonu
Neměl jsem náladu se s nima prát celej den...
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 2:52 pm

Sledoval šílenou bitvu a pořád odolával poryvům šílenství. Řitila se na něj a na Hannah ohnívá vlna , schoval se pod sedadlo a přečkal nápor. Už ho to nebavilo a vstal , vyskočil na vlak a s klidem v hlase a obřím úsměvem okřikl dva kohouty Nechte toho , nejsme tu od toho aby jsme mezi sebou bojovali , přeci si nezničíme jediný prostředek jak nás dostat na misi dokončil svůj prolog a podíval se okolo. Už nejeli pouští , ale jeli částí krajiny , kde byla spousta zbořelích budov a strhaných stromů a vegetace. Všude ani živáčka. Však se přestal soustředit na krajinu a vyskočil do vzduchu , chytnul Shinana pod krkem a skolik Shinana k zemi a pravil Klídek a nahodil šílený úsměv který mu stále s tváře nevymizel...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptyFri May 01, 2009 3:07 pm

Všechny čepele se zasunuly a já se vrátil zpátky
Fajn... máš pravdu řekl jsem a posadil se na sedačku
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptySat May 02, 2009 6:41 pm

Pořád sem se držela u Washia
Eh, washio-senpai pojď prosí ze střechy šeptla sem, když na štřeše vlaku přiškrcoval shinana XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 EmptySat May 02, 2009 8:35 pm

prichytil som sa rámu okna a vklzol do kúpe kedy tam konečne budeme
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: