Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyTue May 05, 2009 10:10 pm

Pffs! Moc si věříš chlapče! Nechceš tu misi udělat celou sám?! My bysme si zašli někam na kávičku XD řekla sem takovým drzým tónem XD
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyTue May 05, 2009 10:20 pm

Nejseš tady sám , a pokud vím tohle je naše mise , ty jsi jen přivandrovalec zasyčel nasupeně a dodal navíc ta duše bude moje
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyTue May 05, 2009 11:02 pm

To je chyba... tu misi jsem si zabral já, vás mi Shinigami vnutil jako posilu... každopádně ten plán s váma počítá jako s hlavní silou... ale pokud se vám nelíbí tak si vymyslete jinej řekl jsem dotčeně
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyThu May 07, 2009 1:46 pm

pf urazene som odfukol
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyThu May 07, 2009 3:12 pm

No tak konec hádkám a jdeme!!! Nebo to nikdy nedokončíme!! zavelela sem XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyFri May 08, 2009 11:50 am

tak fajn vyštartoval som
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyTue May 12, 2009 9:00 pm

Máte pravdu řekl jsem a vydali sme se před továrnu
Byla stará a polorozpadlá. Dveře byli vypadlé z pantů, stěny oprýskané...
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyTue May 12, 2009 10:00 pm

Dávejte si radši bacha, už cítím nějaké nebezpečí...ale jenom malé a slabé! XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptySun May 17, 2009 5:15 pm

no tak budeme tu kecať alebo sa konečne pohneme
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyMon May 18, 2009 12:46 pm

Pravda přitakal jsem a pričel k továrně
Rozkl jsem co zbylo ze dveří a vešel dovnitř
Než sem stačil cokoliv udělat viděl jsem před sebou záblesk. Probral jsem se asi 30 metrů od dveří napláclej na strom
Jo... někdo tam je... řekl jsem s vyraženým dechem
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyThu May 21, 2009 8:32 pm

Co to malo byť vyblesol
Washio premena vykrikol som as pozrel na svojho partnera
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptyFri May 22, 2009 4:44 pm

Škodolibě sem se pousmála nad tím, jak Nawaki přistál ve stromě a pak Shinan zvolal přeměn, tak sem z Washia seskočila a sedla si vedle XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptySun May 24, 2009 1:22 pm

Sotva jsem uskočil a už se i strom rozprskl na kousky
Ze dveří vyšel chlápek s pracovními brýlemi a helmou, v ruce držel něco jako stará puška a měl na sobě podivně starodávně vypadající bojový oblek. Vypadněte než bude zle řekl nám pobaveně
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptySun May 24, 2009 2:24 pm

prudko som sa odrazil od zeme a zošupol sa preč DO RITI vybľakol som na okolie a snažil sa najsť rovnováhu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptySun May 24, 2009 2:44 pm

Vyřítil jsem se na chlápka
Tak tys neměl dost? usmál se a prásk, vystřelil z pušky kouli energie, který mě opět odhodila několik metrů daleko
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 EmptySat Jul 25, 2009 11:08 pm

Vy jste fakticky beznadějnej případ, zavrtila sem nevěřícně hlavou tak nějak nad všemi a v podobě malé kočky, skoro kotěte sm kamsi odběhla pryč XD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)   Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol) - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: