Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:41 pm

Popadl jsem sekeru a začal sekat do kostí, kosti se tříštili na kousky. Najednou mě něco chytlo za nohu, chvilka nepozornosti stačila, Kostěná ruka mě vrazila pěstí, další kost se mi připletla pod nohy a já hodil záda. Přesekl jsem pár kostí na půl, ale to už před námi stál obrovskej kostěnej golem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:42 pm

ježiši co to je vyhrkl jsem
jestli v tom nebude duše tak se naštvu zahrozil jsem
Jdem do toho?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:45 pm

Víš, neřekl bych že v tom je duše... řekl jsem a zakroutil sekerou
Tak jdeme !!! Vyskočil jsem a sekl do kostí, třištili se, ale pořád srůstali
Tohle nemá cenu... vykřikl jsem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:46 pm

to co včera? navrhnul jsem
vypadá to že nám nic jiného nezbyde...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:50 pm

Odrazil jsem další útok a střelil jsem golema paprskem. Kosti se zbortily, ale opět začali stavět. Začal jsem do nich sekat hlava nehlava
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:51 pm

silněji silněji silněji !!!!! řval jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:54 pm

Nejsem stroj... nemůžu víc...
Přesekl jsem další kosti. Dalším paprskem jsem zničil další část kostí. Kosti se konečně rozpadly na prach. No hádám, že to není ještě všechno, ale snad je proted klid...
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:55 pm

konečně je po něm ulevil jsem si
ale..můžou se kosti sami od sebe hýbat? kosti bych řekl že jo ale bez duše? zeptal jsem se nejistě
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:56 pm

Někdo je ovládá, ale nevídím žádnou duši. Asi je pod zemí... musíme počkat řekl jsem jenom a posadil se na zem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 10:58 pm

v podzemí? tak to bych si moc nesedal být tebou vyhrkl jsem
no, ale jinak ho sem nedostaneme a sedl jsem si pomalu taky
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 11:01 pm

Možná bych mohl střílet do země paprsky dokud je nevylákám ven. Pokud ti to přijde jako dobrý nápad řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 11:02 pm

jestli tě to moc neunaví tak to můžeš zkusit... ja můžu jen tak půl metru.... a začal jsem píchat Very Happy do zeme
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 11:04 pm

Hádám, že já tak... 5metrů, možná 6 řekl jsem a namířil rukou proti zemi
Začal jsem zběsile pálit sem a tam. Najednou se země zatřásla a ze země vyjela postava v černé kápy
Jsem nekromant... kdo ruší můj věčný klid? zeptal se ledovým hlasem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 11:06 pm

bubák vyhrkl jsem v úleku
Jsme studenti se Shibusenu a přišli jsme skončit tvé znesvěcování mrtvých řekl jsem tomu nafintěnému mrtvolmasterovy
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyMon Apr 13, 2009 11:27 pm

Studenti... vaše duše patří mně, připojíte se k mé armádě nemrtvých řekl nekromant a ze země vyjela hůl, kterí mu přistála v ruce
Připravte se na záhubu !!! dodal

Heh... leda přes naše mrtvoly.. řekl jsem, ale bylo to jasné, jak by vynaval duše z živol
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 7:55 am

nějakým klackem nás nezastraších!!!
DO NĚJ
!!!! zařval jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 11:10 am

No... podle jeho duše navrhuju být opatrný... řekl jsem a zaútočil. Rozmáchl jsem se a vší silou sekl. Odrazil nás, jako by to bylo peříčko
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 2:04 pm

Ups... tak to půjde z tuha řekl jsem
zaútoč znovu!! zařval jsem v zápalu boje
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 2:10 pm

Pracuju na tom sakra vykřikl jsem a zaútočil znovu
Opět mě lehce zablkovoval
Fajn... ted by se hodila dýka řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 2:26 pm

Ok přeměna!!!
nebudu lepší se první zbavit té jeho tyčky?
zeptal jsem se naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 2:31 pm

Protočil jsem dýku mezi prsty a vyskočil jsem dopředu. Odrazil jsem útok, schýbnul jsem se pod druhým útokem a sekl ho dýkou do zad. Jako kdybych sekl do železa. Opět jsem se schýbl pod dalším útokem a sekl po něm. Bez účinku. Chvíli jsme spolu jen šermovali. S dýkou jsem byl dostatečně rychlý na to, abych dokázal odrážet útoky, ale neměl jsem příležitost ho nějak výrazněji zranit
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 2:42 pm

to je ____
mám nápad
z dýky vystřelila ruka a chytila tyčku
Kopni ho mezi koule!!! zařval jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 2:47 pm

OMG.... je to nemrtvej vykřikl jsem a střelil jsem ho do břicha paprskem
Nekromant se ani nehnul. Paprsek ho odrazil asi půl metru dozadu, ale nic se mu nestalo...
Nekromant se usmál
Zatočil tyčí, dýka odletěla několik metrů do výšky
Já jsem odletěl asi 3 metry dozadu
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 3:08 pm

DOPR!!!!
ve vzduchu jsem se proměnil na člověka, odrazil jsem se od dnekromantovy hlavy směrem k Kyoyovi
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 EmptyTue Apr 14, 2009 4:08 pm

Chytil jsem ho za letu za ruku a on se proměnil v dýku
Víš co to chce? Tamashi no kjome, duševní rezonanci
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)   Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Šibeniční vršek (Kyoya + Narrator)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Bažina zouflaství (Kyoya & Narrator)
» Vetřelec (pro Kyoya a Narraotr)
» Uživatel - Kyoya (Nawaki)
» Doplňková hodina (pro Gantok a Narrator)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: