Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:00 pm

divně se zatvářil....Jako kdyby to věděl a povoloval to to i §on snad zrazuje .... nežiši co to povídám vždyt jeto učitel , v Death city se děje něco divnýho učitel nereaguje na nepřatele na shibusenu a sinigami nám dává tak těžký úkoly jako kdyby nás chtěly zabít....Nername jsem...zatvářil se naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:02 pm

Eeee? Co jsi Ramaru-kun?
zeptal jsem se nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:09 pm

jdeme...odchází....Cejtím tu Zradu....řekne si potihu pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:16 pm

Hmmmm, vážně? Já cítím spíš vaše ponožky senpai
zamumlám a jdu za ním.
Naschle Stein-sensei
zamávám
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:20 pm

tagže v alpách ještě větší rizike kde mužem zemřít....nepozdravil a odešel pryč....
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:24 pm

Před Death City

otočil se na Nernama....Dám ti jednu radu ted už nás nikdo neusliší ..... Dej si pozor na každýho člověka na Sibusenu a hodně na Steina
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:28 pm

Před Death City
Hmmmmmm, a proč senpai? Podle mě jste nejvíc podezřelí právě vy
usmál jsem se.
Tím jak neustále každého podezíráte a útočíte na ně na sebe strháváte pozornost a to není dobré
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:30 pm

porotže už jsem takový .... zemřu klidně pro death city ale nenechám tam nepřítele žít .... nepřišlo ti to snad divný jak stein zareagoval ? ....ach, mno musíme se dopravit do alp v německu
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:32 pm

Proč? Nemusí přece říkat začátečníkům jako jsem mi co provede s nepřítelem ne?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:34 pm

On stim nic neprovede to se spolehni že nic stim neudělá.....
Joa a nepřišlo ti nenápadně ttežká mise pro nás jako začátečníky v alpach , Spolek kishinu nebo co to říkal já už ani nevim.........Chyt se mně předvedu ti cestování naší rodiny
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:39 pm

Hmmmmm
povzdechnu si a chytím se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyThu Apr 23, 2009 10:45 pm

položí ruku na zem a když se dotkne tak i nernamem se ponoří do zeme a zemí jakoby jedou až k alpám .., zem se rozráží předníma automaticky a zanima zase zapadává ..... Hlavně se drž
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyFri Apr 24, 2009 3:41 pm

j...jasně
vyjekl jsem a chytil se ho pevněji.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyFri Apr 24, 2009 4:34 pm

před nima se otevře díra ze země kterou vyletěj ven.....a jsme tady , T-Tady je náká zima....zakoktal
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyFri Apr 24, 2009 10:12 pm

pppproto nesnáším tenhle typ cestování, nezvykneš si na pppočasí
zajektal jsem zuby a pustil jsem se Ramara
aasi jsi nevzal sssssebou nic teplího že ne?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyFri Apr 24, 2009 11:26 pm

mno mně ot nenapadlo.... vyklepe zesebe
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySat Apr 25, 2009 4:40 pm

jjjjjá chtěl něco pořídit cccestou
přiznám se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySat Apr 25, 2009 10:40 pm

V-Vážně ?!...koukne na něj divně
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySat Apr 25, 2009 11:22 pm

jjjjjjo
vyjektal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 12:17 am

O-Okej.....dotkne se země znovu se otevře díra do země a vyjede teplý oblečení do extrémních teplot....Překvápko....hodí teplou bundu po Nernamovi....Na nic se neptej
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 10:40 am

jjjasssně
kývl jsem a rychle se oblékl.
hmmm, mnohem lepší
usmál jsem se
jdeme?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 11:52 am

vezme si bundu.....Ved mně tentokrát půjdu za tebou....následujeho
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 6:26 pm

Cesta
Eeee, jasně
zamumlal jsem, vytáhl mapu a vydal se na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Uživatel
Uživatel
Ramaru



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptySun Apr 26, 2009 7:18 pm

Následuje ho
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Uživatel
Uživatel
Nernam



Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 EmptyMon Apr 27, 2009 7:29 pm

stále potichu kráčím podle mapy v před....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)   Angel (Mise pro Ramaru a Nernman) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)
» Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
» Mise : Los Angeles, herec - zabiják

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: