Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyThu Apr 16, 2009 4:07 pm

Washio náhle zmizel a oběvil se za soupeřem , cítil jeho moc. Mám tě zakřičel a seknul obrovskou rychlostí čepelí z které se sápala šílená energie....
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyThu Apr 16, 2009 4:35 pm

Washio, sme tym tak sa tak aj chovaj vrieskal som zo zlosťou v tvári
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:30 pm

Rozsekl jsi nepřítele na dvě půlky od hlavy až k patě
Ihned po tom si se ale složil. Bolestí, zraněnín, strátou krve
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:40 pm

Padal k zemi s nezaměnitelným úsměvem na tváři a zvolávající Já ti říkal , že tě dostanu. Ležel na zemi , krev mu tekla ze všech možných míst počínaje hlavou a konče levou nohou. Zlomená ruka jen plandala na posledních konečcích. Šílenství tu bolest nevydrželo a odmčelo se . Shinane , promiň zašeptal , a omdlel...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 2:57 pm

chcel som sa dostať k washiovi, ale kôli prebudeniu duše som neohol pohnut ani svalom. pzrel som na Washia, oproti nemu som bol nič, začinal pochbovať som o našom partnerstvu, nikdy sa mu v sile nevyrovnám, nedokázal som poraziť supera, predtým, ani potom a Washio to zvládol sám.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:12 pm

Neskôr

Kľačal som vedľa Washioveho tela, jeho životné funkcie boli v poriadku, napriek tomu som mal o neho strach, potom však začal otvárať oči
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:17 pm

Jen co jsem otevřel oči , viděl jsem po svém boku ležícího Shinana. Zamračil jsem se a pravil Baka , nerozuměl si mi že mě máš odnýst. Jen co to dopověděl se usmál a dodal žertuju. Pokusil se vstát , palčivá bolest ve zlomené ruce byla však silná a nedařilo se mu to...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:20 pm

ako sa citiš
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:23 pm

Jak se může cítít polemrtvá zbraň ležící ve vlastní krvy zabručel jsem jízlivě a dodal zavolej někoho , ať pro nás dojde...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:25 pm

mile rád, ale po više hodinovom usili som si dokázal kľaknuť, nevyhoda prebudenia duše
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:28 pm

Seš frajer pravil ironicky. Podej mi tu duši , mám na ni chuť rozkázal , opřel se o nezlomenou ruku a sednul si. Teď budu schopen odejít po svých...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:31 pm

ešte provokuj, ked sa nevladzem hybať povedal som podráždene a pozrel na plafon (ako do neba:Dˇ)
keby ma teraz videl majster, asi by mi dal, niekedy mam chuť sa vratit do klaštora, škoda, že bol zničený, potom som si však uvedomil že Washio nema ani zdania o klaštore, či jeho majstrovi. CHviľuu bol mimo a potom sa opakovane pokušal vstať
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:36 pm

Phe , jsi snad jeptíška , nebo co zařval hlasitě Washio a podivil se nad prohlášením co pravil Shinan. Jináč , snad se mě nebojíš , šilenství mi jen pomáhá být silnější , nemužu bez něj už být...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:39 pm

nie, ide tu o niečo ine, silovoo sme nevirovnaný, ja som až priliž slaby, mam pocit, že ťa ťaham späť, verím, že s rovnako silným partnerom ako so ty si už mohol byť, no bližšie k svojmu cieľu povedal som posmutnene,
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:41 pm

To si neber moc k srdci , nevadí že je jeden silnější , ale však nebudu zakrývat že mě to netéší , ale ty jsi můj uživatel a já tvá zbraň tak to neřeš , zatrénujem a půjdem nahoru zamyslel se a dodal však ty něco výš o mém cíly?
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:45 pm

tvrdil si že chceš byť kosou noha, tak ti v tom pomáham povedal a citil, že jeho sila rastie
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:47 pm

To je na vedlejší línii , můj pravý cíl je... zastavil se než dopověděl větu a mávl nad tím rukou. Po chvíly utrpení vstal a sykl vyrážíme , je tu nuda , a co bude s tou duší...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:50 pm

aky je tvoj prvy cieľ, vrav, inak ti dokaličim tvar:D vyhražal sa a postavil, už bol na tom zo silami v pohode, dušu schmatol a hodil ju Washiovi
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 10:53 pm

Dočkej času , nastane chvíle kdy to zjistíš sám usmál se , chytl duši a otevřel ústa. Mlaskavý zvuk doplnil polknutí masité červené duše. Hned po snědení se proměnil na kosu , spadl Shinanovi do rukou a řekl Tak běž když máš tolik sil...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 11:13 pm

žiaden problem, rozbehol som sa z cintorina, cely nadšený, že tato misisia konečne skonči, neznašam cintoriny a zombie, toto bola pre mna nočna mora
Návrat nahoru Goto down
vheryn
Uživatel
Uživatel
vheryn



Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 EmptyFri Apr 17, 2009 11:16 pm

Blížily se k Death City a Washio vítězné zvolal Mise úspěšná....


FORUM PŘIPRAVENO K UZAVŘENÍ
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)   Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hřbitov (Mise pro: Kdo dřív přijde...)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Vodník (mise pro Nawaki a Yun)
» Hawai (Mise pro Raiden_cz a Nibori)
» Angel (Mise pro Ramaru a Nernman)
» Mise : Los Angeles, herec - zabiják
» Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: RPG Dohráno :: Old Game-
Přejdi na: