Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 3:29 pm

Ráno toho dne
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:01 pm

Přišel jsem za shinigamim.Tak sem tu shinigami - sama.Tezuka Osamu chce dostat misi.Doufám že se budem bitkovat dlouho jsem žádnou bitku neměl , a kde je vlastně shinan s tou jeho hezkou kočkou.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:05 pm

A kde máš partnera? zeptal se Shinigami a hrál na mandolínu
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:13 pm

Myslíte shinana?Ani nevim kde je od včerejška sem jeho ani tu mluvící kočku neviděl.sedl jsem si na zem a čekal na shinana.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:32 pm

Tu som vošiel som do mieststi a v rukach som držal Rurichiyo tak čo sa deje
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:37 pm

Shinigami zahodil mandolínu
Vítej! řekl
Vy tři ukázal na vás máte za úkol donést legendární zbraň do Shibusenu. Bylo by smrtelně nebezpečné kdyby ji dostal nepřítel.
Leží severozápadně od Shibusenu.
Tak ahoj
! zpoza zad vytáhl další mandolínu a začal znovu hrát
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:42 pm

hej mi chceme ulohu kde nazbierame aj nejake duše
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:47 pm

Tak se asi těch duší moc nenajím.To je jedno chci vydět tu legendární zbraň.Začal jsem odcházet z death room.na chvilku jsem se zastavil a koukl na shinana Jdeš?Zeptal jsem se a šel dál.Doufám že najdem nějakou duši.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:52 pm

ach bože rozbehol som sa za nim
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:52 pm

No..rekl Shinigami
pravděpodobně tam nepřátelé budou a ještě Shinanovi spadlo na hlavu velké zdobené pouzdro vykládané hedvábím ta zbraň má ráda luxus. Ale jestli bude chtít cestovat pěšky tak to pouzdro nevytahujte
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:55 pm

chytil som sa za boľavu hlavu, a zaroven som zobral puzdro
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyMon Aug 24, 2009 4:55 pm

Jasně shinigami - sama.Řekl jsem při odchodu.Hej rurichiyo promluv ještě líbí se mi když mluví kočka.Začal jsem se smát a u toho jí zase hladil.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyTue Aug 25, 2009 12:06 am

*zív* Teď nemůžu moc mlvit, tenhle nezdvořák, ukázala sem packou na Shinana, mě vytáhl z mého vyhřátého pelíšku...zrovna když sem byla vtak hlubokém spánku! stěžovala sem si na Shinana a jeho buzení po ránu XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyTue Aug 25, 2009 12:43 pm

no tak ved sme mali ist na doplnkovu hodinu branil som sa a dal si Rurichiyo na ramena
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyTue Aug 25, 2009 1:08 pm

No to sice jo, ale nemusel si mě tak brzo budit! Já bych za vámi pak doběhla XD taky sem se částečně bránla, ale to už mě chytal takovej polospánek XD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyTue Aug 25, 2009 2:23 pm

No honem honem řekl Shinigami a vtu chvíli jste se objevili před bránou Death City
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyTue Aug 25, 2009 9:04 pm

Objevil jsem se u brány v death city.Páni to chci taky umět.Lusknu prsty a řeknu:Chci být doma.Nic se nestalo.Ach jo proč taky nejsem shinigami - sama.No nic jdeme.Řekl jsem shinanovi a rurichiyo a vidal se na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 12:16 am

smeroval som priamo za partnerom, išli sme cely čas podľa inkštrukcii Shinigami- sama, až sme dorazili pred určene miesto Myslim že sme tu
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 12:41 am

Celou cestu sem byla schoulená v kapuce toho prcka (El lama XD) a podřimovala si XD Poté se ale kluci zastavili a pravděpodobně sme byli na tom nějakém místě, A co že to máme za úkol? zívla sem si při otázce XD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 9:30 am

Podle vašeho vzhledu máte za úkol být rychlejší než já uuzval se za vámi příjemný hlas
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 12:04 pm

čo kto to povedal nedaval som pozor na niekoho ineho, bral som to až priliš na ľahku vahu NO TAK UKAŽ SA
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 12:37 pm

eh...stačí se otočit řekl jsem a načele jsem měl anime kapku
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 12:39 pm

prudko som sa otočil, votrelca som chytil pod krk a tuho som ho stisol, v druhej ruke som hromadil duševnu frekvenciu KTO SI
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 12:48 pm

Ehm...nechtěl bys místo duševní frekvence vzít do ruky mě?Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) EmptyWed Aug 26, 2009 1:49 pm

odkopl jsem Shinana a dopadl jsem na zem
Postavil jsem se
Před vámi stál hnědovlasej kluk vašeho věku, po boku mu stála malá holčička
Já jsem Arton řekl kluk a tohle je moje sestřička Treya
holčička se chapě usmála a přeměnila se na divný luk
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
» Zbraň Getsu no Sazuky (2.charakter Shinan)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: Role Playing Game :: Doplňkové hodiny-
Přejdi na: