Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 EmptyMon Aug 31, 2009 2:16 pm

jakmile tedy Tezua odcházel, já šla mlčky z aním...ani jednou se neotočil...co se mu asi honí hlavou? Možná je naštvaný, že nedostal pořádnější misy, kde by snědl nějaké duše XD Nějak sem zapomínala na fakt, že sem čarodějka a kdykoliv na mě můžou zaútočit. Už sem se knim tak hezky přidala, že sem se nijak nechránila XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 EmptyMon Aug 31, 2009 9:38 pm

Pokračoval jsem s nimi, i když jsem pořád nevěděl kam mě tahaj
Se shinigamim si ale budu muset popovídat...
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 EmptyMon Sep 07, 2009 8:09 pm

Došli jste k Death City ( už dávno ale jen pro upřesnění )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
» Zbraň Getsu no Sazuky (2.charakter Shinan)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: Role Playing Game :: Doplňkové hodiny-
Přejdi na: