Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 2:25 pm

Shinane, klid, ses děnsej nervák XD řekla sem Shinanovi a vylezla mu na hlaavu. Ohayo! Já sem Ruri chan! Tohle je Shinan a tamten prcek je...eh, pcku, já zapomněla tvé jméno! chtěla sem nás všechny představit, bohužel sem zapomněla jméno prcka XD No, teď se nám představte vy! vyzvala sem ty dva, co na nás kapánek divně čučeli xD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 2:29 pm

Já už jsem se předtavil ty blbá kočko......a divně nečumíme
Z přiložil ruku k luku a natáhl jakýsi divný zářivý šíp
Vystřelil směrem na Shinanovu hlavu
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 2:53 pm

rychlo otočkou som sa vyhol šipu hm dobry pokus, Fajn je čas aby si videl že sa nemaš začinať do mna a už vôbec nie do prcka či mojej mačky pozrel som na svojho partaka JE čas ukazať mu čoho sme schpny PREMENA


Spoiler:


Naposledy upravil Shinan dne Wed Aug 26, 2009 3:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 3:05 pm

ten šíp jsi chytnout nemohl
byla to čirá energie
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 3:53 pm

Drzoun jeden, pche! pomyslela sem si, to už ale na Shinanovu hlavu, kde sem byla i já mířil nějaký šíp. No sice sem ze Shinanovi hlavy zeskočila a skutálela sem se někam pryč do křoví (nevim kde sme, jako okolí, jestli les apod. XD). Ovšem ten blbej šíp mě zasáhnul, no měla sem poškrábanou ruku. Z toho křoví sem se vylezla ve svojí pravý podobě blonďaté dívky. Ksakru, ty asi nevíš co to je slušné chování že?! řekla sem trochu naštvaným tónem a držela si ruku, z které mi tekla krev...
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 3:56 pm

čo premenila sa ,to bude asi menši problem pozrel som na Rurichiyo No tak sa nam to začina zamotavať čo
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 4:12 pm

šip vletěl do jeskyně za vámi
Ten kluk nejevil známky překvapení když uviděl čarodějku
začal pálit šípy všude okolo
( hrajem bez El-Lamy- dělej že se přeměnil - mä's povolení Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 4:18 pm

No to je teda super! Nějakej šílenej lukostřelec nás chce zabít -_- Oprvadu samé pozitivní věci se nám stávájí XD pomyslela sem si, to už se sem si pomocí nějakéo kouzla vyléčila ranku na ruce a stála sem na místě....jo občas sem se vyhla hořícímu šípu, kterej letěl na mě XD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 6:26 pm

kluk vypadal hodně drsně
asi měl v plánu vás zabít jen kvůli tomu aby dostal ten meč
najednou zasčal šípy pálit ještě rychleji
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 6:35 pm

Baka -_- Neví s kým si zahrává...>-< pomyslela sem si a někde sem se scovala tk, aby na mě ty šípy nemohli...Chce to nějaké kouzlo...je ten kluk užitavel? Doufám že jo...Na uživatele mají moje kouzla větší efekt! Ale jaké? Mohla bych ho vrhnout do iluze...ale to bych se kněmu musela dostat hodně blízsko...tak sem seděla za skálou a přemýšlela. Poté sem si přiložila hůlku ke krku, aby se mi zhlasitil hlas XD Hej! Proč na nás vlastně útočíte?! Vždyť ani nevíte, co je naše mise! křikla sem na kluka a pořád(pro jistotu) byla schovaná za nějakou menší skálou..nebo větším kamenem Very Happy Doufám, že když si vymyslim nějakou jinou misi tak nás nechaj...hlavně aby to ti dva nepokazili pak (myšlen shinan a el lama XD)
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 6:56 pm

Moje mise je získat Nawakiho, legendární meč mistrů šermířů řekl jsem a dál pálil šípy
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 7:22 pm

Nawaki, co já vim kdo to....legendární meč? $-$ XD Moment...my máme taky jít za něčim legendárním...sakra, kdybych nepsala a dávala pozor T-T běželo mi hlavou. Oi! Tak to můžeš přestat pálit ty šípy a být v klidu! My..ledáme úplně něco jinýho! Mohl si teda už přestat? Panebože, jak mě se hnusí agresoři!XD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyWed Aug 26, 2009 8:46 pm

Nemůžu přestat...byla by děsná náhoda kdyby jsme se potkali na tomto místě
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 12:16 am

Ale co to meleš? Přestaň střílet a budem pokračovat v naší cestě, která trvá ještě asi tak dva dny! Takže můžeš být v klidu! volala sem na něj děsně důvěryhodným tónem XD A jen co přestane střílet uvrhnu ho do iluze XD *ďábelsky pohled*
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 10:02 am

Najednou stočil svou palbu směrem na kámen Ruri-chan
šutr po pár ranách povolil
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 10:05 am

Oi! Co to má zase znamenat?! křikla sem po tom klukovi a musela sem vyndat svoji hůlku a udělat takovéto silové pole, aby se ty šípy ke mě jen tak nedostali. Ten prcek mě začíná pěkně štvát -_-" pomyslela sem si XD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 10:36 am

Tvoje silové pole pod tlakem šípu začalo povolovat
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 11:09 am

Chtěla sem se rychle proměnit v kočku, ale asi nějakej error! Nešlo to! Navíc mi prasalo to pole, takže sem odskočila za další kámen. Co se to ksakru děje? To má snd nějaké protičarodějné šípy?! napadlo a tahle představa mě i celkem zděsila
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 11:13 am

Ten kluk měl očividně zálusk na Ruri-chan
Začal pálit na druhý šutr
Nebyly to protičarodějné šípy, magii jsi mohla používat stále, ale ty šípy byly strašně silné
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 11:20 am

Šutr se určitě za chvíli rozpadne. Zkusila sem se ještě jednou přeměnit do kotěte. Nic. Tak ještě do třetice všeho dobrého! V hlavě sem si řekla zaklínadlo a bylo ze mě kotě!XD Jako kotě sem se neslyšně a rychle dostala ktomu lukostřelci, vydrápala se po něm a mrštně sem se dostala na jeho hlavu XD Rychle sem si v hlavě řekla další čáry a lukostřelec by měl být teď v iluzi, kde nás nevidí a topí se v nějaké bažině či tom tekutým písku XD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 11:27 am

Lukostřelec byl v iluzi, ale střílel dál.
Sice tam kde jste nebyli, ale střílel
Z luku se vysunula ručka a shodila kočku z hlavy
Lukostřelec znovu viděl


_______________________--
zkus nějaké destruktivní kouzlo Wink
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 11:43 am

Fajn, takže iluze jsou na něj zbytečný XD Mohla bych ho ještě zkusit otrávit jedem XD Pak bych mohla ještě zkusit nějaké destrukční kouzla, ale těch moc nemim XD A možná bych mohla ten luk použít nějak proti němu, ovládnout předmět pomocí myšlenky je to nejlehčí co umím XD Ok, nejdřív zkusim jed, kdž ani ten nezabere, což bych už fakt nechápala, tak ho vyhodim do povětří XD


__________________
Ou, arigatou za ten nápis Witch xD
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 11:48 am

když si na něj použila kouzlo : Otrava krve ( Very Happy ) kluk se zapotácel
když nebude ta zbraň moje...tak ani vaše....do toho ségra
Luk začal zářit a zvětšil se
v místě z kama střílel šípy teď byla dračí hlava
Dračí luk připraven bratře
Začal metat dokola šípy. Místo hrotů měly malé dračí hlavičky
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 11:56 am

a dosť zmačkol som v ruke meč a obratnou rychlostou sa vyhabal šipom, sekol som chlapcovi priamo po ruke, čo mu sposobilo nepeknu ranu , v druhej ruke som nahromadil duševnu frekvenciu a PRASK energiu som mu strelil rovno do brucha, v tejto chvili som vedel že sa mam zdialit tak som odlepisl ruku od brucha, uštedril mu ešte poseldny kopanec a rychlo som uskočil dozadu Nezahravaj sa s bohom smrti, inak nedopadneš dobre
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 EmptyThu Aug 27, 2009 12:00 pm

Ještě před Shinanovým výpadem po něm kluk vystřelil pár šípů.
Shinan byl pořezaný
Po útoku kluk padl na zem a zmizel
nic po něm nezbylo


__________________________________
sry sry Yun-san ten napis je hnusny Very Happy kdyby ho delal kdokoliv jiny tak by vypadal možná i hezky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
» Zbraň Getsu no Sazuky (2.charakter Shinan)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: Role Playing Game :: Doplňkové hodiny-
Přejdi na: