Soul Eater RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Spolupracujeme:

 

 Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:03 pm

podme rychlo po ten meč, kym sa tu opäť neobjavi prehlasil som a vbrhol do jaskyne
Návrat nahoru Goto down
Narrator
Admin
Narrator



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:06 pm

Jeskyně byla dlouhá, ale po 15 minutách chůze jste došli do velké síně
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:09 pm

takže kje presne je ten mečobzrel som sa no hned na to mi udrel do oči rozbehol som sa k nemu zdravim vas vznešeny legendarni meč, sme vyslanci zo Shinbusenu, prišli sme vas bezpečne preraviť, no nemame veľa času, preto by som vas požiadal aby sme vyrazili hned keby tu nebol ten prcek s tym lukom tak by som ten meč proste vytiahol, no to by sa vzpiral, dovtedy by tu mohol nabehnuť nepriateľ, snad pomôže tento podlizovaci spôsob
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:10 pm

Já z neznámého důvodu neudržela svoji koččí podobu XD Takže sem se nemohla nést v kapuce prcka ale musela sem chodit po svých XD Sem zvědavá, jak ta legendární zbraň vypadá? o-O
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:12 pm

zbran zatim neodpovedala ver tomu že som na to zvedavy aj ja, ale momentalne nemame čas, neboj na SHinbusene ta znim aj vyfotim ak budeš chcieť usmial som sa
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:14 pm

Velká síň

Na sluncem zalitém podstavci s tepanými runami po okrajích ležel na vybledlém brokátu nádherný meč (spíš katana)
Lehké zlaté zdobení po čepely i na záštitě... vypadalo to, jako by z čepele vycházelo bledé světlo...
Podle prachu, který kolem ležel s ním asi nikdo dlouho nemanipuloval
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:16 pm

hladel som na meč pane, mohli by ste reagovať na moju prozbu alebo mate v plane ma ignorovať ten meč mi lezie poriadne na nervi
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:29 pm

Objevilo se zlaté světlo které zalilo celou místnost...
Meč se vznesl do vzduchu uprostřed té záře...
Zlatá záře zmizela a na kameném podstavci zůstal sedět zívající kluk
Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Amaru3hy5
Vo co de? zeptal jsem se znuděně
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:46 pm

Jak se ten meč zvedal, nasadila sem takovej ten uchvácený pohled s polootevřenou pusou , Sugoi!! *o* řekla sem si polohlasně XD To se ale čepel promněnila na nějakého dalšího prcka o-O He? Ty že si legendární čepel či co? nevěřila sem vlastním očím XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:51 pm

to je jedno, dosť zachadzania v rukavičkach, je čas isť schmatol som chlapca za ruku a tahal ho preč
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:53 pm

Nawaki

Ruka se mi proměnila na čepel takže jak si tahal tak ses slušně říznul...
Uhm...? Kdo jste a co tu chcete? zeptal jsem a opět zívnul, posledních pár desítek let jsem prospal
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 12:57 pm

Nemusiš se ničeho bát chlapče! poplácala sem ho přátelsky po hlavě XD Máme úkol tě odvést do tamtý školy Shibusen, víš? Ale neboj, my tě doprovodíme XD začala sem tam mlýt pantem a pořád přátelsky plácala prcka po hlavě XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 1:02 pm

...
Udělal jsem takovej ten obličej jako když lidi poslouchaly excalibur...
Můžeš mě přestat plácat? řekl jsem znuděně a seskočil z podstavce
Máte tam dobrej čaj? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyThu Aug 27, 2009 1:25 pm

Teď bych mu nejradši dala pohlavek, ale to by zas zabili mě za to že se asi nechovám slušně k legendární čepeli XD Nasadila sem takovej vražednej pohled...hold sem neměla ráda malý děti o:)
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 28, 2009 8:58 am

Přišel jsem k nawakimu.Čaj to nevim moc ho nepiju ale kdyby jsi chtěl něco jako pivo máme to nejlepší.Usmál jsem se a začal přemýšlet o pivu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 28, 2009 11:31 am

Potřebuju k životu kvalitní čaj... řekl jsem
I když jsem byl pár set let starej fyzicky mi mohlo bejt tak 12-14 takže na pivo jsem neměl ani pomyšlení
No ale pojďme už... kam že to vůbec jdeme? A proč? zeptal jsem se ještě jednou
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 28, 2009 7:39 pm

Pokusila sem se být milá a ani sem si neuvědomila co právě dělám XD Vytáhla sem svou hůlku a nějak sem sní mávla, to se mi v ruce objevil nějaký čaj, Bude ti tenhle chutnat? nabízela sem prckovi čaj. Mimochodem jdeme do jedné školy za Shinigamim! Je děsně fajn! Teoreticky to má být můj nepřítel, ale prakticky...mi vlastně nevadí XD rozpovídala sem se a nasadila děsně milý úsměv
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyFri Aug 28, 2009 10:40 pm

Čaj nebyl špatný, ale jakmile jsem slyšel Shinigami tak jsem vyprskl...
Shinigami? Ten černej maník s lebkou místo hlavy? vykřikl jsem
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 3:05 pm

hej oprav sa Shinigami nie je žiaden manik, zasluži si uctu po tom čo pre nas všetkych urobil okrikol som nawakiho
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Prokletá Čepel
Prokletá Čepel
Nawaki



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 8:39 pm

Jenom jsem se ušklíbl
A budu vás hádat, poslal vás pro mě on co? To je mu podobný... řekl jsem
Tak to hádám, že už asi neloví zárodky Kishinu a čarodějky co? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptySun Aug 30, 2009 7:48 pm

nie si na omyle povedal som a opäť ho tahal von z jaskyne
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptySun Aug 30, 2009 8:41 pm

Sedl jsem si a poslouchal jak se nawaki a shinan baví.

Po delší dizkusi Very Happy
Po nějaké době jsem jim skočil do řečí.Tak co jdem?Zeptal jsem se stoupl si a čekal co mi nawaki , shinan a rurichiyo odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Rurichiyo
Čarodějka
Rurichiyo



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptySun Aug 30, 2009 9:20 pm

Seděla sem vedle Tezuky a když řekl, že bysme mohli jít, hned sem se zvedla a souhlasila! Hai! Měli bysme vyrazit! Už sme se tu zdrželi moc dlouho! řekla sem a čekala, až tedy i ostatní vstanou a půjdem zpátky do Shibusenu.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Uživatel
Uživatel
Shinan



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyMon Aug 31, 2009 12:51 pm

fajn ideme
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Nováček
Nováček
EL-Lama



Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 EmptyMon Aug 31, 2009 1:53 pm

Dobře jdeme.Jen co jsem to dořekl otočil se a šel zpátky do shibusenu.Prej legendární meč , no moc na to nevypadá chtěl bych ho vidět bojovat ale radši ne se mnou.Usmál jsem se.Šel jsem dál a za tu dobu jsem se ani jednou neotočil takže jsem nevěděl jestli jde vůbec někdo za mnou , ale bylo mi to fuk prostě jsem chtěl být už v death city.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )   Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama ) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zajištění legendy ( Shinan ( a nenápadné kočička :) ) a El Lama )
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Uživaťeľ-SHinigami-Shinan
» Doplňková hodina (pro Shinan a vheryn)
» Bláznivej engineer (mise pro: Shinan & spol)
» Zbraň Getsu no Sazuky (2.charakter Shinan)
» Doplňková hodina - Zloděj duší (Pro: Shinan a Kenshin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Soul Eater RPG :: Role Playing Game :: Doplňkové hodiny-
Přejdi na: